Utworzenie 30 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku gminnym „Promyczek” w Kozłowie Biskupim
Gmina Nowa Sucha
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00108609
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00108609/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-02-18 09:46
- Lokalizacja
- Nowa Sucha, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9c10bb9f-1ec6-4e79-aac8-53047b6148d0
- Identyfikator
- 8371693792
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00108609 z dnia 2025-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie 30 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku gminnym „Promyczek” w Kozłowie Biskupim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nowa Sucha
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750148377
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Nowa Sucha
1.5.2.) Miejscowość: Nowa Sucha
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-513
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.7.) Numer telefonu: 468612051
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nowasucha.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: nowasucha.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9c10bb9f-1ec6-4e79-aac8-53047b6148d01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie 30 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029 – edycja 1 w Żłobku gminnym „Promyczek” w Kozłowie Biskupim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9c10bb9f-1ec6-4e79-aac8-53047b6148d0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108609
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 Aktywny Maluch 2022- 2029- Edycja 12.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00677957
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP:271.1.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1725840,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. Utworzenie 30 nowych miejsc opieki w ramach programu Aktywny Maluch 2022-2029- edycja 1 w Żłobku gminnym „Promyczek” w Kozłowie Biskupim.
2. Zadanie polega na budowie od podstaw budynku żłobka wraz wyposażeniem oraz zagospodarowanie terenu zewnętrznego tj. ogrodzenie, utwardzenie terenu przy budynku, budowa placu zabaw i wiaty śmietnikowej, nasadzenia oraz trawnik.
3. Zadanie realizowane będzie na działkach nr ew. 9/3, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7 obręb 0008 Kozłów Biskupi 142805_2 Nowa Sucha (Kozłów Biskupi ul. Sochaczewska).
4. Zamawiający oświadcza, że niniejsze postępowanie współfinansowane jest z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności, Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 na dofinansowanie realizacji zadania dotyczącego tworzenia nowych miejsc opieki nad dziećmi w ramach programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 Aktywny Maluch 2022-2029 – Edycja 1.
5. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) Budowę budynku żłobka o kubaturze 1 969,50m3 i powierzchni zabudowy 340,92,44m2; powierzchnia użytkowa 284,80m2
2) Wykonanie m.in: ścian zewnętrznych i wewnętrznych, wieńcy, stropu, więźby dachowej, pokrycia dachu, stolarki drzwiowej i okiennej, izolacji przeciwwilgociowych i termicznych, podłóg i posadzek, wykończenia zewnętrzne i wewnętrzne, obróbki blacharskie;
3) Wykonanie instalacji m.in: elektroenergetycznej, kanalizacji sanitarnej, wodociągowej, gazowej, przeciwpożarowe; oświetlenia zewnętrznego
4) Wykonanie m.in. wiaty śmietnikowej, ogrodzenia działki i placu zabaw, utwardzenia dojść, dojazdów, miejsc postojowych;
5) Wykonanie placu zabaw wraz z nawierzchnią bezpieczną;
6) Wykonanie zieleni (trawnik i nasadzenia);
7) Wyposażenie żłobka wg. Załącznika nr 1 do SWZ.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna, szczegółowy opis przedmiotu zamówienia- wyposażenie Załącznik nr 1 do SWZ, przedmiar robót, który stanowi wyłącznie materiał pomocniczy
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45410000-4 - Tynkowanie
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
39150000-8 - Różne meble i wyposażenie
39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni
39221000-7 - Sprzęt kuchenny
39161000-8 - Meble przedszkolne
44410000-7 - Artykuły łazienkowe i kuchenne
44411000-4 - Wyroby sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2861508,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3377000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2861508,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GODBUD Przemysław Godosz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8341886339
7.3.3) Ulica: Nowowiejska 37
7.3.4) Miejscowość: Mysłaków
7.3.5) Kod pocztowy: 99-416
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2861508,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-10-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |