Świadczenie usług specjalistycznego poradnictwa w ramach Ośrodka Interwencji Kryzysowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce z podziałem na 3 części
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00503642
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 12:50
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6831784220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
Wykonawcy
2 przyznane
Anna PasternakKraków, PL
45 000 PLNJadwiga Olbrych KurzyńskaBrzyczyna, PL
45 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.