SZP/242-339/2023, Wykonanie robót budowlanych dotyczących dostosowania budynku Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, przy ul. Stefana Batorego 9 do obowiązujących przepisów pożarowych – II Etap
POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00504104
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00504104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-22 13:13
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cc424fd-7a25-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 000001614
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00504104 z dnia 2023-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
SZP/242-339/2023, Wykonanie robót budowlanych dotyczących dostosowania budynku Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, przy ul. Stefana Batorego 9 do obowiązujących przepisów pożarowych – II Etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POLITECHNIKA WROCŁAWSKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zakupów i Zamówień Publicznych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001614
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: wyb. Stanisława Wyspiańskiego 27
1.5.2.) Miejscowość: Wrocław
1.5.3.) Kod pocztowy: 50-370
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: agnieszka.perehiniec@pwr.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.pwr.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3cc424fd-7a25-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SZP/242-339/2023, Wykonanie robót budowlanych dotyczących dostosowania budynku Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, przy ul. Stefana Batorego 9 do obowiązujących przepisów pożarowych – II Etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cc424fd-7a25-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00504104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00004898/61/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Wykonanie robót budowlanych dotyczących dostosowania budynku Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy , przy ul. Batorego 9 do obowiązujących przepisów pożarowych - II etap.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00474876
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP/242-339/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana:
Wykonanie robót budowlanych dotyczących dostosowania budynku Filii Politechniki Wrocławskiej w Legnicy, przy ul. Stefana Batorego 9 do obowiązujących przepisów pożarowych – II Etap.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie II etapu prac tj. w szczególności:
− prace budowlanych zawartych w projekcie branży architektonicznej,
− prace w zakresie systemu oddymiania grawitacyjnego (za wyjątkiem dostawy modułów i konfiguracji w
systemie sygnalizacji pożaru w zakresie wykonania)
− prace w zakresie systemu trzymaczy drwi szklanych (za wyjątkiem dostawy modułów i konfiguracji w
systemie sygnalizacji pożaru w zakresie wykonania)
− prace w zakresie oświetlenia awaryjnego
− demontaż boazerii ściennych wraz z remontem ścian w pomieszczeniach dla więcej niż 50 osób.
1.1. Zrealizowanie przedmiotu umowy oznacza: pełen zakres robót budowlano-montażowych, robót rozbiórkowych, robót demontażowych i montażowych oraz usług budowlanych w zakresie opisanym powyżej i opisanym w dokumentacji projektowej (z wyłączeniem prac budowlanych zrealizowanych w Etapie I inwestycji tj. systemu oddymiania grawitacyjnego -dostawy modułów i konfiguracji w systemie sygnalizacji pożaru w zakresie wykonania oraz systemu trzymaczy drzwi szklanych - dostawy modułów i konfiguracji w systemie sygnalizacji pożaru w zakresie wykonania) stanowiącej zał. nr 3 do SWZ oraz zał. 3a do SWZ – wytyczne realizacyjne dla Etapu II.
Uwaga: dokumentacja nie zawiera przedmiarów robót; wycenę należy oprzeć na dokumentacji.
Szczegółowy zakres obowiązków wykonania przedmiotu zamówienia znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
1.2. Klasyfikacja zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV):
45000000-7 Roboty budowlane
45314310-7 Układanie kabli
45314300-4 Instalowanie infrastruktury okablowania
45311100-1- Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45315600-4 Instalacje niskiego napięcia
45450000-6 Roboty budowlane wykończeniowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu na składanie ofert nie złożono żadnej oferty w postępowaniu| 2023-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |