Dostawa broni dla funkcjonariuszy Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie
Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00504148
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 13:16
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391040006
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Broń, amunicja i podobne elementyPistoletyKabury
Wykonawcy
2 przyznane
ZBROJOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiątnica Poduchowna, PL
179 100 PLNZBROJOWNIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiątnica Poduchowna, PL
179 100 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.