Zakup i wdrożenie sprzętu komputerowego, oprogramowania na potrzeby projektu Cyberbezpieczny Samorząd Urząd Gminy Lądek
URZĄD GMINY W LĄDKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00108773
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00108773/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-18 10:29
- Lokalizacja
- Lądek, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72d2e706-7b79-4866-90c3-4fde03b9c11f
- Identyfikator
- 6670004173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00108773 z dnia 2025-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i wdrożenie sprzętu komputerowego, oprogramowania na potrzeby projektu Cyberbezpieczny Samorząd Urząd Gminy Lądek
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W LĄDKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000533104
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 26
1.5.2.) Miejscowość: Lądek
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-406
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632763512
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaladek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaladek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminaladek1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup i wdrożenie sprzętu komputerowego, oprogramowania na potrzeby projektu Cyberbezpieczny Samorząd Urząd Gminy Lądek2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72d2e706-7b79-4866-90c3-4fde03b9c11f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108773
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00066919/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup i wdrożenie sprzętu komputerowego, oprogramowania na potrzeby projektu "Cyberbezpieczny Samorząd Urząd Gminy Lądek
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00069884
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 283739,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i wdrożenie sprzętu komputerowego, oprogramowania na potrzeby projektu "Cyberbezpieczny Samorząd”
Zakup i wdrożenie rozwiązań zawierających funkcjonalności klasy UTM,XDR, DLP, zarządzania podatnościami, monitorowania i inwentaryzacji infrastruktury informatycznej oraz wdrożenie kompleksowego rozwiązania w postaci magazynu danych oraz usług chmurowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 4 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48700000-5 - Pakiety oprogramowania użytkowego
30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została pierwotnie wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Wartość kolejnej złożonej oferty przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć, nie ma możliwości dokonania ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców. Z wyżej wskazanych względów działając na podstawie art. 255 pkt 3 w zw. z art. 263 PZP, konieczne jest unieważnienie postępowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299500,06 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 435463,05 PLN
| 2025-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |