Dostawa środków chemicznych dla kuchni
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00504459
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 13:50
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7122409395
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Środki czyszcząceŚrodki antyseptyczne i dezynfekcyjne
Wykonawcy
2 przyznane
"DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDr. Weigert Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa NIP113 19 66 985, PL
252 339,42 PLN"DR. WEIGERT POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDr. Weigert Polska Sp. z o.o. ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D 01-531 Warszawa NIP113 19 66 985, PL
1107 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.