Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1183G w miejscowości Redkowice
Zarząd Dróg Powiatowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00504489
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00504489/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-22 13:52
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ac71a71e-7953-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8411609072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00504489 z dnia 2023-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1183G w miejscowości Redkowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770983271
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czołgistów, 5A
1.5.2.) Miejscowość: Lębork
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-300
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.7.) Numer telefonu: 59 8623 987
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdplebork.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdplebork.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ac71a71e-7953-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie drogami publicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1183G w miejscowości Redkowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ac71a71e-7953-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00504489
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018066/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych w ciągu drogi powiatowej nr 1183G w miejscowości Redkowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00476807
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: zdp-zp.333.10.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi DP 1183G polega na budowie wyniesionego przejścia dla pieszych w m. Redkowice wraz z robotami towarzyszącymi: przebudową jezdni, chodników, zjazdów, budową wyspy rozdziału i zatoki autobusowej, oświetleniem przejścia, oznakowaniem pionowym i poziomym oraz zielenią.
Przedmiot zamówienia należy wycenić i wykonać zgodnie z dokumentacją projektową „Przebudowa drogi powiatowej DP 1183G w Redkowicach - Budowa wyniesionego przejścia dla pieszych” stanowiącą załącznik do SWZ.
Zamawiający uwzględni następujące zmiany do projektu:
- nawierzchnię na parkingach wykonać z płyt meba zamiast z kratek trawnikowych
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, gdyż w dniu w którym upłynął termin składania ofert, nastąpiła awaria systemu teleinformatycznego, przy użyciu którego prowadzone było postępowanie| 2023-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |