Realizacja robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Projekt instalacji wentylacji mechanicznej (....)”, w budynku CSW „Łaźnia” przy ul. Jaskółczej 1 w Gdańsku ...
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00504732
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00504732/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-22 14:38
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83d9ca8f-4be0-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00504732 z dnia 2023-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej pn.:
„Projekt instalacji wentylacji mechanicznej (....)”, w budynku CSW „Łaźnia” przy ul. Jaskółczej 1 w Gdańsku ...
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 320 51 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej pn.:„Projekt instalacji wentylacji mechanicznej (....)”, w budynku CSW „Łaźnia” przy ul. Jaskółczej 1 w Gdańsku ...
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83d9ca8f-4be0-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00504732
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00010422/124/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.69 Realizacja robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Projekt instalacji wentylacji (...) w budynku CSW „Łaźnia” przy ul. Jaskółczej 1 w Gdańsku (Zakres nr 1 - PODSTAWOWY) ...
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00387201
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 122/BZP-U.510.115/2023/MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest
1.1. Zakres nr 1 – PODSTAWOWY , który obejmuje realizację robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Projekt instalacji wentylacji mechanicznej z nagrzewnicą ciepła w pomieszczeniach wystawienniczych i sali projekcyjnej oraz projekt sufitu podwieszanego w sali wystawienniczej na II piętrze”, w budynku Centrum Sztuki Współczesnej „Łaźnia” (dalej: CSW „Łaźnia”) przy ul. Jaskółczej 1 w Gdańsku,
1.2. Zakres nr 2 - OPCJA , który obejmuje realizację robót budowlanych na podstawie dokumentacji projektowej pn.: „Wymiana przegród wewnętrznych w sali wystawowej na II piętrze budynku CSW „Łaźnia” przy ul. Jaskółczej 1 w Gdańsku”.
Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie przez Wykonawcę Zakresu nr 1, oraz Zakresu nr 2 - w przypadku otrzymania od Zamawiającego polecenia rozpoczęcia Zakresu nr 2. Zamawiający jest uprawniony, ale nie jest zobowiązany, do złożenia polecenia rozpoczęcia Zakresu nr 2. Zamawiający decyzję odnośnie polecenia rozpoczęcia wykonywania Zakresu nr 2 podejmie w oparciu o możliwości finansowe. Wykonawca przystąpi do realizowania Zakresu nr 2 w przypadku i po złożeniu przez Zamawiającego polecenia rozpoczęcia Zakresu nr 2. Polecenie rozpoczęcia Zakresu nr 2 Zamawiający może złożyć nie później niż w terminie do 8 tygodni od zawarcia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1383330,69 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2110067,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1383330,69 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KNB SYSTEM Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9581641655
7.3.3) Ulica: ul. Św. Piotra 15/4
7.3.4) Miejscowość: Gdynia
7.3.5) Kod pocztowy: 81-347
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1383330,69 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 147 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |