Budowa oświetlenia w Alei Jana Pawła II (kilometraż 2+080 do 3+120) w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego odcinka drogi wojewódzkiej nr 317 we Włocławku
GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00504792
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00504792/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-22 14:42
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1012864d-641e-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8883031255
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00504792 z dnia 2023-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia w Alei Jana Pawła II (kilometraż 2+080 do 3+120) w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego odcinka drogi wojewódzkiej nr 317 we Włocławku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTO WŁOCŁAWEK - Urząd Miasta Włocławek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910866910
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zielony Rynek 11/13
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 (54) 414 40 00
1.5.8.) Numer faksu: +48 (54) 414 42 57
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umwloclawek.logintrade.net/zapytania_email,142636,0a45e047e3360a6056f02dabfc3e9d99.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia w Alei Jana Pawła II (kilometraż 2+080 do 3+120) w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego odcinka drogi wojewódzkiej nr 317 we Włocławku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1012864d-641e-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00504792
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060399/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.49 Budowa oświetlenia w Alei Jana Pawła II (kilometraż 2+080 do 3+120) w ramach zadania inwestycyjnego o nazwie Modernizacja systemu oświetlenia ulicznego odcinka drogi wojewódzkiej nr 317 we Włocławku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany z EFRR w ramach Osi priorytetowej 13 Wspieranie kryzysowych działań naprawczych w kontekście pandemii COVID-19 i jej skutków społecznych oraz przygotowanie do ekologicznej i cyfrowej odbudowy gospodarki zwiększającej jej odporność, Działanie 13.3 Efektywność energetyczna w sektorze publicznym RPO Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2014-20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00431348
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.36.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 10900355,38 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 534571,19 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia stanowią roboty budowlane, polegające na przebudowie istniejącego oraz budowie projektowanego oświetlenia kablowego Alei Jana Pawła II na terenie miasta Włocławek. Roboty budowlane obejmują wykonanie oświetlenia ulicznego na Alei Jana Pawła II na odcinku od km 2+080 do km 3+120.
Zakres robót budowlanych stanowiących przedmiot zamówienia:
wykonanie oświetlenia ulicznego na odcinku 1040 metrów, w tym:
1) ręczne kopanie rowów – 1074 m.
2) ręczne układanie kabli – 1266 m.
3) przewierty mechaniczne -192 m.
4) montaż i stawianie słupów oświetleniowych – 36 szt.
5) montaż wysięgników – 28 szt.
6) montaż opraw oświetlenia zewnętrznego – 56 szt.
7) pomiary oraz inwentaryzacja – kpl.
W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi również:
1) Wykonanie inwentaryzacji powykonawczą trasy ułożonych kabli nN i ustawionych słupów oświetleniowych.
2) Po zakończeniu robót związanych z ułożeniem kabli w ziemi i ustawieniem słupów oświetleniowych nawierzchnię terenu przywrócić do stanu zastanego.
3) Przed oddaniem wybudowanego oświetlenia ulicznego do eksploatacji należy wykonać wymagane pomiary elektryczne potwierdzone protokołami, zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 594865,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1627000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 594865,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe „EL-MAR” Marcin Wnukiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 340406457
7.3.3) Ulica: Chełmica Cukrownia 3
7.3.4) Miejscowość: Chełmica Cukrownia
7.3.5) Kod pocztowy: 87-811
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 594865,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |