„Usługa montażu urządzeń elektrycznych, podłączenie do energii elektrycznej urządzeń elektrycznych, wykonywanie pomiarów i badań instalacji elektrycznej na terenie JW w m. Wojewodzin”
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00448038
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00448038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-07 09:57
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1ff09098-23fa-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448038 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Usługa montażu urządzeń elektrycznych, podłączenie do energii elektrycznej urządzeń elektrycznych, wykonywanie pomiarów i badań instalacji elektrycznej na terenie JW w m. Wojewodzin”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 261398861
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/25wog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Usługa montażu urządzeń elektrycznych, podłączenie do energii elektrycznej urządzeń elektrycznych, wykonywanie pomiarów i badań instalacji elektrycznej na terenie JW w m. Wojewodzin”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1ff09098-23fa-11ef-87ba-8eb060fd7bb8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010602/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Usługa montażu urządzeń elektrycznych, podłączenie do energii elektrycznej urządzeń elektrycznych, wykonywanie pomiarów i badań instalacji elektrycznej na terenie JW w m. Wojewodzin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00355578
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 41/W1/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługa polega wykonaniu przyłącza elektrycznego do obozowiska w Wojewodzinie ze stacji transformatorowej o numerze 02-271 zlokalizowanej przy granicy ze szkołą. Na przyłącze należy zastosować dwa kable doziemne YAKXS 4x240. Przed pracami należy uzgodnić trasę oraz termin wykonania robót z dyrekcją szkołą na której znajduje się transformator. Prace należy wykonać wg dołączonych warunków technicznych PGE, a także przyłączyć dwa kable do rozdzielni głównej zlokalizowanej na terenie jednostki wojskowej. Dodatkowo należy zaprojektować
i uzgodnić oraz wykonać projekt układu pomiaru półśredniego energii
w projektowanym złączu kablowo-pomiarowym z PGE RE Łomża Wydział Usług Dystrybucyjnych.
W zakres usługi wchodzą:
- zaprojektowanie i uzgodnienie projektu układu pomiaru półśredniego energii
w projektowanym złączu kablowo-pomiarowym z PGE RE Łomża Wydział Usług Dystrybucyjnych;
- wykonanie układu pomiaru półśredniego energii oraz złącza kablowo-pomiarowego;
- dołączenie do dokumentacji powykonawczej wszystkich uzgodnień z PGE
- uzgodnieniu z Dyrektorem Szkoły trasy przyłącza oraz terminu prac i warunków wykonania przyłącza oraz wykonanie układu pomiaru półśredniego energii
- wytyczenie i wykonanie przyłącza elektrycznego (dwa kable YAKXS 4x240)
wg dołączonego rysunku (Zamawiający dopuszcza zastosowanie kabli jednożyłowych 2x4x1 YAKXS 240mm2), trasa kabla zaznaczona na mapie określa trasę poziomą i nie uwzględnia pionowych podłączeń do szafki licznikowej i rozdzielni, należy uwzględnić niezbędny zapas kabla do przyłączenia z wykopu do szafki liczkowej oraz rozdzielni
- podłączenie przyłącza do stacji transformatorowej oraz rozdzielni głównej na terenie jednostki wojskowej
- umieszczenie kabla pod ogrodzeniem przy stacji transformatorowej 02-971 Wojewodzin, pod ogrodzeniem zewnętrznym panelowym jednostki wojskowej oraz pod ogrodzeniem wewnętrznym agregatu prądotwórczego (trasa kabla jest prowadzona w terenie zielonym – nie utwardzonym)
- przywrócenie terenu do stanu pierwotnego po zakończeniu prac
- zainwentaryzowanie przyłącza elektrycznego
- próbne sprawdzenie podłączenia obozowiska Wojewodzin oraz wykonanie oświadczenia o gotowości przyłączenia do sieci dystrybucyjnej.
Szczegółowy zakres robót do realizacji określa opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71315000-9 - Usługi budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136825,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 136825,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BLACK WATER ENERGIA SA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5832962338
7.3.3) Ulica: ul. Nieborowska 46/27
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-034
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 136825,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |