Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym w 2025 roku – linia: Biesiadki – Lewniowa – Gnojnik - Gosprzydowa
GMINA GNOJNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00108864
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00108864/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-18 10:51
- Lokalizacja
- Gnojnik, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3deb2565-a877-45c2-b8ac-22f909059bc8
- Identyfikator
- 8691186447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00108864 z dnia 2025-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym w 2025 roku – linia: Biesiadki – Lewniowa – Gnojnik - Gosprzydowa
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GNOJNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660683
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 363
1.5.2.) Miejscowość: Gnojnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-864
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gnojnik.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gnojnik.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl (https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=f346d5c6-e570-4aae-88e4-cb872f5d179a)1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym w 2025 roku – linia: Biesiadki – Lewniowa – Gnojnik - Gosprzydowa2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3deb2565-a877-45c2-b8ac-22f909059bc8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00108864
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00082719
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiD.271.3.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 77300 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług przewozowych w ramach gminnych przewozów pasażerskich w publicznym transporcie zbiorowym na terenie Gminy Gnojnik, na linii komunikacyjnej: Biesiadki - Lewniowa - Gnojnik - Gosprzydowa.
Zadanie współfinansowane ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
Autobus, jakim będzie wykonywana usługa ma posiadać, co najmniej 17 miejsc siedzących.
Wykonawca odpowiedzialny będzie za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia, za jakość, zgodność z opisami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia.
Charakterystyka usługi przewozowej:
1) Nazwa linii komunikacyjnej: Biesiadki - Lewniowa - Gnojnik - Gosprzydowa
2) Długość linii komunikacyjnej: 25,40 km
3) Planowana liczba kursów
• Dni robocze – 4 kursy dziennie
• Wzdłuż trasy wytyczono 26 przystanków
• Miesięcznie (liczba przejazdów na linii komunikacyjnej):
Marzec - 84
Kwiecień - 80
Maj - 84
Czerwiec - 76
Lipiec - 92
Sierpień - 80
Wrzesień - 88
Październik - 92
Listopad - 76
Grudzień - 80
Łącznie: 832
4) Planowana liczba wozokilometrów: łącznie 21 132,80 wzkm
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W niniejszym postępowaniu w wyznaczonym terminie wpłynęło 5 ofert, wszystkiez ceną znacznie przewyższającą kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na
sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny lub
kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając na względzie powyższe okoliczności,
unieważnienie postępowania jest zasadne i konieczne
| 2025-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |