Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy Czernichów
GMINA CZERNICHÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00505034
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 14:59
- Lokalizacja
- Czernichów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9442253228
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
2 przyznane
WIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL
307 800 PLNWIESŁAW FIGAPrzeginia Duchowna, PL
307 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.