Przebudowa parkingu przy Urzędzie Gminy w Malechowie

Gmina Malechowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00505304
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00505304/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-22 15:11
Lokalizacja
Malechowo, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd61ef10-69ab-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
4990530407
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO OLSZEWSKI I SYNOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSławno, PL · lot 0
697 996,59 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00505304 z dnia 2023-11-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa parkingu przy Urzędzie Gminy w Malechowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Malechowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Malechowo

1.5.2.) Miejscowość: Malechowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-142

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943140561

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@malechowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.malechowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/malechowo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa parkingu przy Urzędzie Gminy w Malechowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd61ef10-69ab-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00505304

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00076912/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa parkingu przy Urzędzie Gminy w Malechowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443304

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIGP.2710.4.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 412598,96 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przebudowa istniejącego parkingu zlokalizowanego przy budynku urzędu Gminy Malechowo. Planuje się przebudowę zespołu parkingów na dz. nr 556 na 45 stanowisk postojowych o wymiarach 2,5x5,0 m i 3 stanowisk dla pojazdów osób niepełnosprawnych o wymiarach 3,6x5,0 m (ŁĄCZNIE: 48 stanowisk postojowych). Budowę zespołu parkingowego na dz. nr 421/8 i 421/3 na 8 stanowisk postojowych o wymiarach 2,5x5,0 m; Wykonanie jezdni i placów dróg wewnętrznych do obsługi terenu urzędu, przychodni i apteki. Zamawiający wymaga zastosowanie na jezdniach zestawu wielowymiarowych kostek prostokątnych gr 8 cm faktura melanż (w nawiązaniu do wybudowanej już części przy ośrodku zdrowia, natomiast na stanowiskach parkingowych zastosować kostkę o powierzchni biologicznie czynnej min 20% w kolorze grafitowym, niebieskim stanowiska dla niepełnosprawnych wypełnienie fug grys 2/8 mm lub łamane kruszywo 2/6 mm.
W ramach zadania zostaną wykonane następujące prace:
- Rozbiórka istniejących nawierzchni: jezdni, placów i parkingów (nawierzchnie z bruku kamiennego, kostki betonowej, płytek bitumiczne)
- Rozbiórka istniejącego budynku gospodarczego,
- Demontaż garażu blaszanego,
- Demontaż elementów klombów
- Regulacja pokryw, włazów i wpustów istniejącej infrastruktury podziemnej.
- Dostawa i montaż wiaty śmietnikowej o wymiarach 400x500 cm, od frontu wysokość 240 cm, tył wysokość 220 cm. Dach jednospadowy. Konstrukcja z grubościennych ocynkowanych ogniowo profili zamkniętych, wyposażenie w bramę o wym.(sxh) 240x220 cm z zamkiem, pokrycie ścian i dachu z blachy trapezowej w kolorze dach jasnoszary (kolor np. Prefalz 47) ściany złamana biel (np. KABE nr G2150) dostosowane do kolorystyki elewacji budynku Urzędu Gminy. Z tyłu rynna i rura spustowa.
- Wykonanie oświetlenia parkingu z okablowaniem i podłączeniem do złącza w pobliskiej hydroforni. Oświetlenie stanowią 4 lampy w tym 2 pojedyncze i 2 podwójne na słupach aluminiowych.

UWAGA: Dokumentacja projektowa obejmuje wykonanie przebudowy parkingu na działkach 556, 421/3, 421/8, 421/9, 438. W tym etapie zakres robót nie obejmuje granic działki nr 421/9 ponieważ już jest zrealizowany

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 697996,59 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 697996,59 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 697996,59 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO OLSZEWSKI I SYNOWIE SP Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 360501051

7.3.3) Ulica: KOSZALIŃSKA 60

7.3.4) Miejscowość: Sławno

7.3.5) Kod pocztowy: 76-100

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 697996,59 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2023-11-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane