Modernizacja istniejącego dźwigu - Pak. 1 , zapewnienie wewnątrzszpitalnego transportu pacjentów - Pak. 2
Katowickie Centrum Onkologii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00505317
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00505317/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-22 15:11
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15e5e995-4e3b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6342299376
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychWindyUsługi medyczne
Wykonawcy
1 przyznane
LIFT KATOWICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSARNÓW, PL · lot 0
140 220 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00505317 z dnia 2023-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja istniejącego dźwigu - Pak. 1 , zapewnienie wewnątrzszpitalnego transportu pacjentów - Pak. 2
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Katowickie Centrum Onkologii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276201240
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Raciborska 26
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-074
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szpital@kco.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kco.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja istniejącego dźwigu - Pak. 1 , zapewnienie wewnątrzszpitalnego transportu pacjentów - Pak. 22.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15e5e995-4e3b-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00505317
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006988/31/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 modernizacja dźwigu - Pak.1 , zapewnienie wewnątrzszpitalnego transportu pacjentów - Pak. 2
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00388626
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.C.O./TP/71/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Modernizacja dźwigu osobowego typ OC 1600 E, LK 15510, producent Lift Service, rok produkcji 2014, w Budynku Głównym Katowickiego Centrum Onkologii ul. Józefowska 119, 40 – 145 Katowice” zgodnie z Załącznikiem Nr 1 do SWZ4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
42416100-6 - Windy
4.5.5.) Wartość części: 121600,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zapewnienie wewnątrzszpitalnego transportu pacjentów na czas braku możliwości korzystania z dźwigu objętego Pakietem nr 1.Na czas wyłączenia dźwigu z używania Wykonawca musi zapewnić wewnątrzszpitalny transport pacjentów. Najdłuższy akceptowany przez Zamawiającego czas wyłączenia dźwigu z używania wraz z uzyskaniem dopuszczenia przez UDT wynosi 20 dni kalendarzowych
Ostatecznie ilość dni wyłączenia dźwigu z używania będzie wynikała z oferty wygrywającej w Pakiecie nr 1.
Miejsce wykonywania transportów w obiekcie: Katowickie Centrum Onkologii – Zespół nr 2 , ul. Józefowska 119, Katowice
LP. Oddział
1. Radioterapii ( II piętro)
2. Geriatryczny (III piętro)
3. Geriatryczny (IV piętro)
4. Pomieszczenia administracyjne ( I piętro)
5. Izba Przyjęć ( parter)
Z uwagi na fakt, że nie jest możliwa do przewidzenia przez Zamawiającego ilość koniecznych do wykonania transportów, Wykonawca podaje w ofercie cenę za wykonanie jednego transportu.
Wymagania:
1.Wykonawca musi spełniać wszelkie wymagania związane z realizacją usług polegających na transporcie:
a) zatrudniać pracowników o kwalifikacjach odpowiednich do realizacji oferowanych usług – zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, gwarantujący wykonanie usługi z należytą starannością.
Sanitariusz – osoba określona w Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 20 lipca 2011 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych od pracowników na poszczególnych rodzajach stanowisk pracy w podmiotach leczniczych niebędących przedsiębiorcami (Dz. U. 2011 nr 151 poz. 896 ze zm.).
2. Wymagane wykonanie transportu pacjenta będzie potwierdzane przez lekarza z danego oddziału na Zleceniu, które będzie zawierało dane:
- Imię i nazwisko pacjenta,
- Miejsce odbioru pacjenta,
- Miejsce przeznaczenia transportu,
- Pozycja pacjenta w czasie transportu,
3.Godziny wykonywania usługi: całodobowo, 24 h na dobę, przez 7 dni w tygodniu, w tym również w dni wolne od pracy, niedziele i święta.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121000-3 - Usługi medyczne
4.5.5.) Wartość części: 16980,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 140220,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193110,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 140220,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LIFT Katowice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 386091354
7.3.3) Ulica: Spacerowa 20
7.3.4) Miejscowość: Sarnów
7.3.5) Kod pocztowy: 42-512
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 140220,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-11-27Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W tej części postępowania nie wpłynęła do Zamawiającego żadna oferta.
| 2023-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |