Dostawa sprzętu komputerowego, urządzeń drukujących oraz laptopów
Uniwersytet Bielsko-Bialski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00505331
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 15:11
- Lokalizacja
- Bielsko-Biała, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5471943784
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia drukujące i graficzneMonitory ekranoweUrządzenia komputeroweKomputery przenośne
Wykonawcy
9 przyznanych
INPROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
1217,7 PLNINPROSYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko-Biała, PL
1217,7 PLNPOMAREX sp. z o.o.Lublin, PL
2590,38 PLNAF SEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko - Biała, PL
28 500,33 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
7783,44 PLNTOMASZ DZIEDZICWilkowa, PL
7783,44 PLNAF SEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko - Biała, PL
28 500,33 PLNAF SEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko - Biała, PL
28 500,33 PLNAF SEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsko - Biała, PL
28 500,33 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.