Zakup usług rekr. świadcz. przez parki wodne, dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz młodszych zamieszk. na terenie Dąbrowy Górniczej, w okresie ferii 2025 r. w ramach Dąbrowskiej Akcji Zima w Mieście

Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00109039
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00109039/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-18 11:31
Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-068318e7-f494-4681-8894-b71e3c55591f
Identyfikator
6292170981
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi świadczone przez parki rozrywkiUsługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

Wykonawcy

1 przyznane

"NEMO - WODNY ŚWIAT DĄBROWA GÓRNICZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
175 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00109039 z dnia 2025-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Zakup usług rekr. świadcz. przez parki wodne, dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz młodszych zamieszk. na terenie Dąbrowy Górniczej, w okresie ferii 2025 r. w ramach Dąbrowskiej Akcji Zima w Mieście

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276832755

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konopnickiej 29

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-300

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.) Numer telefonu: 32 2612010

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: csir@csir.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.csir.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-068318e7-f494-4681-8894-b71e3c55591f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup usług rekr. świadcz. przez parki wodne, dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz młodszych zamieszk. na terenie Dąbrowy Górniczej, w okresie ferii 2025 r. w ramach Dąbrowskiej Akcji Zima w Mieście

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-068318e7-f494-4681-8894-b71e3c55591f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00109039

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00045031/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Zakup usług rekr. świadcz. przez parki wodne, dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz młodszych zamieszk. na terenie Dąbrowy Górniczej, w okresie ferii 2025 r. w ramach Dąbrowskiej Akcji Zima w Mieście

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088033

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamawiający zamierza udzielić w okresie 3 lat (data udzielenia zamówienia podstawowego: 12.06.2024) od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy usług, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, a zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego i jest zgodne z jego przedmiotem oraz całkowita wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości - art. 305 ust. 1 w zw. z art. 214 ust. 1 pkt. 7 ustawy.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-882254d7-1cbe-11ef-bfd3-e6cc5d6d04e5

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP01/CSiR/25

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 162037,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Zakup usług rekreacyjnych świadczonych przez parki wodne, dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz młodszych zamieszkałych na terenie Dąbrowy Górniczej, w okresie ferii 2025 r. w ramach Dąbrowskiej Akcji Zima w Mieście.
Zamówienie obejmuje dwugodzinne wejścia do obiektu parku wodnego przy Al. Róż 1 w Dąbrowie Górniczej, w okresie od 15.02.2025 r. do 01.03.2025 r., (z wyjątkiem niedziel) w godz. 9.00-16.00 – dzieci i młodzież szkolna po ukończeniu 13 r.ż. oraz 9.00-20.45 – dzieci i młodzież szkolna do ukończenia 13 r.ż. oraz młodsze.
Korzystanie z obiektu przez beneficjentów programu odbywać się będzie wspólnie z osobami korzystającymi z obiektu na zasadach ogólnodostępności, w ramach limitu 350 osób w jednym czasie, bez limitu dwugodzinnych wejść

4.5.3.) Główny kod CPV: 92331200-2 - Usługi świadczone przez parki rozrywki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 175000,00 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Nemo Wodny Świat Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292177888

7.3.3) Ulica: Al. Róż 1

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-300

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 175000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-02-15 do 2025-03-01
2025-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi