Usługa operatora telefonii internetowej VoIP (ang. voice over internet protocol) z podziałem na 2 części
KRAJOWY INSTYTUT MEDIÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00506752
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 17:05
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5213916470
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi telefoniczne i przesyłu danych
Wykonawcy
2 przyznane
TELESTRADA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
81 173,68 PLNTELESTRADA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
81 173,68 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.