Remont drogi gminnej nr 104521L we wsi Sajczyce - Gmina Sawin
Gmina Sawin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00506843
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00506843/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-22 18:55
- Lokalizacja
- Sawin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ab53877f-7970-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5632160516
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00506843 z dnia 2023-11-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej nr 104521L we wsi Sajczyce - Gmina Sawin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sawin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chutecka
1.5.2.) Miejscowość: Sawin
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-107
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@sawin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sawin.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab53877f-7970-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej nr 104521L we wsi Sajczyce - Gmina Sawin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab53877f-7970-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00506843
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00092312/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont drogi gminnej nr 104521L we wsi Sajczyce - Gmina Sawin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00474223
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSG.271.28.2023.MKI
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Remont drogi gminnej nr 104521L we wsi Sajczyce
- Gmina Sawin”. Zakres inwestycji obejmuje w szczególności:
Remont drogi gminnej 104521L na odcinku 0+000,00 -1+590,00 i szerokości 3,0 m.
W ramach zadania zaplanowano następujące roboty przygotowawcze i prace remontowe:
1.Roboty pomiarowe przy liniowych robotach zmiennych – trasa dróg w terenie równinnym -1590 m
a) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltowo na zimno podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej
b) wyrównanie i zamknięcie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno asfaltowa z wbudowaniem mechanicznym
c) wyrównanie warstwy ścieralnej – nawierzchnie m mieszanek mineralno – bitumicznych
d) mechaniczne oczyszczenie i skropienie emulsją asfaltową na zimno krawędzi bitumicznej
e) wykonanie oznakowania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z postanowieniami art. 260 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity z.U. z 2023 r. poz. 1605), Zamawiający, tj. Gmina Sawin, pragnie zawiadomić Wykonawców biorących udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego pn. „Remont drogi gminnej nr 104521L we wsi Sajczyce – Gmina Sawin”, o unieważnieniu przedmiotowego postępowania zgodnie z przepisami zawartymiw art. 255 pkt 6 Prawa Zamówień Publicznych. Decyzja o unieważnieniu wynika z istnienia niemożliwej do usunięcia wady, która uniemożliwiałaby zawarcie umowy, niepodlegającej unieważnieniu, w sprawie zamówienia publicznego. Zamawiający podjął wszelkie kroki, aby zgodnie z przepisami procedury, dnia 21 listopada 2023 r., otworzyć otrzymane oferty. Niestety, z powodu technicznych nieprawidłowości w systemie e-zamówienia, otwarcie ofert nie mogło być przeprowadzone zgodnie z planem. Ponadto z uwagi na długotrwałą awarie systemu udział w postępowaniu został bezprawnie utrudniony, a część wykonawców mogła nie być w stanie złożyć ofert w terminie wyznaczonym przez zamawiającego. W związku z powyższym, w trosce o zasady uczciwej konkurencji i integralność procedury zamówień publicznych, Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania. Informujemy, że każdy Wykonawca będzie miał możliwość wzięcia udziału w ewentualnym nowym postępowaniu, o którym zostaną Państwo poinformowani w odrębny sposób.
| 2023-11-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |