Zimowe utrzymanie dróg na terenie Gminy Świdnica
Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00506848
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-22 18:59
- Lokalizacja
- Bystrzyca Dolna, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8842663863
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
2 przyznane
Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąŚwidnica, PL
450 900 PLNŚwidnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąŚwidnica, PL
450 900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.