Poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły podstawowej w Kobylinie-Borzymach
GMINA KOBYLIN-BORZYMY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00448052
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00448052/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 10:02
- Lokalizacja
- Kobylin-Borzymy, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75d557d5-2eec-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7221612886
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448052 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły podstawowej w Kobylinie-Borzymach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOBYLIN-BORZYMY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Główna 11
1.5.2.) Miejscowość: Kobylin-Borzymy
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-204
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: +48 862743003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wojciech.piszczatowski@kobylinborzymy.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kobylinborzymy.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kobylinborzymy.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły podstawowej w Kobylinie-Borzymach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75d557d5-2eec-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448052
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00375616
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Poprawa efektywności energetycznej budynku szkoły podstawowej w Kobylinie-Borzymach
1. Przedmiotem zamówienia jest:
wyniesienie i dostosowanie układu pomiaru półpośredniego i TL do potrzeb wynikających z przebudowy kotłowni zgodnie z opracowaniem ,,HIADA projektowanie instalacji sanitarnych Agnieszka K. Kozłowska", autorstwa mgr inż. Krzysztofa Kuleszy PDL/0071/POOE/07 pt. ,,MODERNIZACJA SYSTEMU OGRZEWANIA BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KOBYLINIE-BORZYMACH'' opracowanym 28.02.2024 r. (Zamawiający informuje że w okresie wykonywania przedmiotu zamówienia równolegle będą trwały prace związane z wykonaniem modernizacji systemu ogrzewania na placu szkolnym jak również w budynku)
przeciwpożarowy wyłącznik prądu PWP,
rozdzielnica ZK1,
rozdzielnica główna RG,
rozdzielnica ZK2,
oprawy oświetlenia ogólnego,
instalacja fotowoltaiczna (szczegółowe rozwiązanie objęte odrębnym opracowaniem),
wykonanie ogrodzenia instalacji fotowoltaicznej płotem z panela ogrodzeniowego grubość drutu fi5 o wysokości 1,53 m na podmurówce systemowej, należy zastosować słupki systemowe malowane proszkowo w kolorze płotu, uwzględnić furtkę w ogrodzeniu (ogrodzenie należy wykonać z 3 stron ) - długość ogrodzenia należy dopasować do długości instalacji fotowoltaicznej). Kolorystyka płotu zostanie ustalona z zamawiającym przed wykonaniem prac.
Wykonawca przedłoży badania elektryczne instalacji oraz protokoły z pomiaru natężenia oświetlenia dla poszczególnych pomieszczeń.
Wykonywanie prac nie może powodować utrudnień w działalności szkoły.
Wszystkie rozwiązania przyjęte w projekcie są rozwiązaniami przykładowymi, można zastąpić je równoważnymi spełniającymi te same warunki, normy.
2. Szczegółowy zakres zamówienia określa dokumentacja techniczna, STWiORB, przedmiary.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 384990,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 799500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 384990,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ONLY COMFORT Kamil Tymiński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5432187918
7.3.3) Ulica: Józefa Tokarzewicza 14
7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 17-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
przeciwpożarowy wyłącznik prądu PWP,
rozdzielnica ZK1, rozdzielnica główna RG, rozdzielnica ZK2, oprawy oświetlenia ogólnego,
wyniesienie i dostosowanie układu pomiaru półpośredniego i TL do potrzeb wynikających z
przebudowy kotłowni zgodnie z opracowaniem wskazanym w Specyfikacji Warunków
Zamówienia, badania elektryczne instalacji oraz protokoły z pomiaru natężenia oświetlenia
dla poszczególnych pomieszczeń
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 384990,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-10-108.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |