Wykonanie robót remontowo-budowlanych w zakresie naprawy tynków i malowania klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. E. J. Abramowskiego 9 w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00507603
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00507603/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-23 08:39
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-634d7a05-673a-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5213321452
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00507603 z dnia 2023-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót remontowo-budowlanych w zakresie naprawy tynków i malowania klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy
ul. E. J. Abramowskiego 9 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010858407
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Irysowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-660
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgnmokotow.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnmokotow.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnmokotow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót remontowo-budowlanych w zakresie naprawy tynków i malowania klatek schodowych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przyul. E. J. Abramowskiego 9 w Warszawie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-634d7a05-673a-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00507603
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026780/26/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Remont klatek schodowych i korytarzy w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. E. J. Abramowskiego 9 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00435498
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.PNK.260.45.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 161025,64 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5.1. Przedmiotem zamówienia jest:
5.1.1. Wykonanie robót remontowo-budowlanych w zakresie naprawy tynków i malowania klatek schodowych w użytkowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy
ul. E. J. Abramowskiego 9 w Warszawie w branży: ogólnobudowlanej na dz. ew.
nr 69,70, cz. dz. 33/3 z obrębu 1-02-16
5.1.2. Ilość kondygnacji nadziemnych: 7
Ilość kondygnacji podziemnych: 1
Liczba klatek schodowych: 3
5.1.3. Konstrukcja: murowana
5.1.4. Elementy wewnątrz budynku:
- tynki: cementowo-wapienne,
- biegi i spoczniki: schody żelbetowe, balustrady stalowe,
- posadzki: betonowe, w korytarzach wyłożone gresem,
- inne pomieszczenia: ściany i sufity – powłoki malarskie, w garażu posadzki betonowe zabezpieczone farbą.
5.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie niżej wymienionych robót:
5.2.1.Sprawdzenie przyczepności tynków sufitów metodą odkrywkową,
5.2.2. Naprawę odkrywek tynków sufitów o prawidłowej przyczepności,
5.2.3.Odbicie tynków uszkodzonych i o słabej przyczepności z danej powierzchni sufitu,
5.2.4.Wykonanie nowych tynków ze zbrojeniem siatką stalową,
5.2.5.Gruntowanie powierzchni tynkowanych preparatami zwiększającym przyczepność,
5.2.6.Wymiana sufitów podwieszanych przedsionków garażu podziemnego w piwnicy oraz ekranów na klatkach schodowych,.
5.2.7.Ługowanie farby olejnej z tynków w piwnicy,
5.2.8.Przygotowania podłoża do malowania,
5.2.9.Malowanie ścian i sufitów,
5.2.10.Malowanie balustrad i wycieraczek,
5.2.11.Malowanie cokołów oraz podstopnic.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45410000-4 - Tynkowanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyny wykonawca zrezygnował z podpisania umowy.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136091,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136091,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |