WIW.DA.272.18.2023 - Sukcesywny zakup odczynników chemicznych i materiałów laboratoryjnych na potrzeby różnych Pracowni Zakładu Higieny Weterynaryjnej WIW w Opolu

WOJEWÓDZKI INSPEKTORAT WETERYNARII W OPOLU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00507727
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-23 08:52
Lokalizacja
Opole, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7540007096
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odczynniki chemiczneOdczynniki laboratoryjneKultury mikrobiologiczneSpecjalistyczne produkty chemicznePrzyrządy do badania właściwości fizycznychPipety i akcesoria laboratoryjne

Wykonawcy

6 przyznanych

EMILIA ZYSK-PUDAWarszawa, PL
10 712,02 PLN
BIOMAXIMA SPÓŁKA AKCYJNALublin, PL
13 187,52 PLN
GOOGLAB SCIENTIFIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRokocin, PL
4144,09 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
2117,94 PLN
LABO24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGliwice, PL
4947,92 PLN
LAB MAVEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL
2911,55 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.