ZIMOWE UTRZYMANIE DRÓG NA TERENIE GMINY SZCZUROWA
GMINA SZCZUROWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00508172
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-23 09:34
- Lokalizacja
- Szczurowa, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8691186401
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
2 przyznane
MICHAŁ DZIEŃSzczurowa, PL
200 000 PLNMAKSYMILIAN KRUPAStrzelce Wielkie 183, PL
200 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.