Zimowe utrzymanie publicznych dróg gminnych i gminnych ciągów komunikacyjnych na terenie gminy Barczewo w latach 2023-2024
GMINA BARCZEWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00508414
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-23 09:58
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7393844890
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
7 przyznanych
SERGIUSZ STANISZEWSKIBarczewo, PL
36 000 PLNANDRZEJ SULIŃSKIRamsowo 12a, PL
32 400 PLNANDRZEJ SULIŃSKIRamsowo 12a, PL
32 400 PLNSERGIUSZ STANISZEWSKIBarczewo, PL
43 740 PLNŁUKASZ KOZŁOWSKIOstrzeszewo 64, PL
72 576 PLNGRZEGORZ KONDRATOWICZOlsztyn, PL
36 288 PLNSERGIUSZ STANISZEWSKIBarczewo, PL
36 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.