Zagospodarowanie terenu wokół leśniczówki Rybnica poprzez wykonanie ogrodzenia i ciągów komunikacyjnych

Nadleśnictwo Włocławek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00508425
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00508425/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-23 09:59
Lokalizacja
Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ff8368b1-6341-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8880008497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty odwadniające i nawierzchnioweInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM IWAŃSKIWłocławek, PL · lot 0
315 458,91 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00508425 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu wokół leśniczówki Rybnica poprzez wykonanie ogrodzenia i ciągów komunikacyjnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Włocławek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 910507855

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ziębia 13

1.5.2.) Miejscowość: Włocławek

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 542349800

1.5.8.) Numer faksu: 910507855

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wloclawek@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wloclawek.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_wloclawek

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu wokół leśniczówki Rybnica poprzez wykonanie ogrodzenia i ciągów komunikacyjnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff8368b1-6341-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00508425

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00494249/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa ciągów komunikacyjnych i ogrodzenia w osadzie leśncitwa Rybnica

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430690

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.7.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 196958,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie terenu wokół leśniczówki Rybnica na dz. ew. nr 137, obręb Rybnica, gm. Miasto Włocławek poprzez wykonanie:
1/ ogrodzenia typu panelowego wraz z brama ( 2 szt. ) i furtkami ( 2 szt.), obejmuje: wytyczenie linii granic, na których wykonane będzie ogrodzenie, wykonanie otworów w gruncie pod stopy fundamentowe słupków wykonanie stóp betonowych i osadzenia w nich słupków stalowych z profilu zamkniętego, osadzenia łączników żelbetonowych, prefabrykowanych na wylanych uprzednio stopach fundamentowych, osadzenie prefabrykowanych, żelbetowych belek cokołowych, zamontowanie paneli z siatek zgrzewanych z pionowego drutu stalowego Ø6 mm i poziomego podwójnego Ø8 mm o oczkach 5x20 cm, wysokość 163 cm, wykonanie bramy przesuwnej, samonośnej z profili zamkniętych, wypełnieniem z paneli jak w przęsłach modułowych ogrodzenia, wykonanie dwóch sztuk furtki z profili zamkniętych wypełnieniem z paneli jak w przęsłach modułowych ogrodzenia
2/ utwardzenia terenu kostką betonową gr. 6 cm o wysokich właściwościach antypoślizgowych ze względu na chropowata powierzchnię kostki , utwardzenie dojazdu do bramy wjazdowej do budynku na długości 21 z wykorzystaniem kostki betonowej gr 8 cm na podbudowie, szerokość drogi ppoż 4 m, wykonanie schodów z kostki betonowej na zagęszczonym podłożu, na podbudowie z kruszywa stabilizowanego mechanicznie, wykonanie opaski dookoła budynku o szer. 50 cm, z kostki betonowej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315458,91 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 326262,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315458,91 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe DAWBUD Adam Iwański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8881031558

7.3.3) Ulica: Barska 12A,

7.3.4) Miejscowość: Włocławek

7.3.5) Kod pocztowy: 87-800

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315458,91 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane