Przebudowa (modernizacja) drogi ul. Cieślarów postępowanie nr 2

Gmina Wisła

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00508803
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00508803/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-23 10:38
Lokalizacja
Wisła, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d8d1d237-72f4-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5482405659
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy drógRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty rozbiórkowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00508803 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa (modernizacja) drogi ul. Cieślarów postępowanie nr 2

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wisła

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac B. Hoffa 3

1.5.2.) Miejscowość: Wisła

1.5.3.) Kod pocztowy: 43-460

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.wisla.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wisla.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d8d1d237-72f4-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa (modernizacja) drogi ul. Cieślarów postępowanie nr 2

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d8d1d237-72f4-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00508803

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00017860/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Modernizacja dróg_2

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00460800

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RGŚ.271.33.2023.JP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 737880,53 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

rozebranie krawężników drogowych, rozebranie ław z kruszywa łamanego po krawężnikami, rozebranie nawierzchni z mas mineralno-asfaltowych na zjazdach, rozebranie podbudowy z kruszywa łamanego na zjazdach, rozebranie nawierzchni chodnika z kostki brukowej betonowej, frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej, wywiezienie gruzu z rozebranych elementów, ułożenie krawężników drogowych, obniżenie krawężników, wyrównanie podbudowy na zjazdach, skropienie nawierzchni bitumicznej emulsją asfaltową na gorąco przed ułożeniem warstwy wiążącej , ułożenie warstwy wiążącej, skropienie warstwy wiążącej emulsją asfaltową na gorąco, ułożenie warstwy ścieralnej z mieszanki mineralno-asfaltowej, rozebranie i ponowne ułożenie trylinki na parkingu za krawężnikiem, rozebranie i ponowne ułożenie chodnika z kostki brukowej betonowej, obsypanie pobocza korą asfaltową wraz z powierzchniowym utrwaleniem kory emulsją asfaltową oraz grysami kamiennymi, obsypanie krawężników, wykonanie wykopu pod pod studzienki ściekowe uliczne oraz pod kanalizację deszczową, wykonanie studzienek ulicznych, zamontowanie kraty żeliwnej, wykonanie kanalizację deszczową, wymiana zniszczonych i popękanych ścieków betonowych, regulacja pionowa włazów kanałowych i zaworów do wysokości wykonanej nawierzchni, oczyszczenie korytek ściekowych betonowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2023, poz 1605 ze zmianami, zwanej dalej ustawą), dokonał unieważnienia postępowania z uwagi na to, iż cena jedynej złożonej oferty przewyższa kwotą jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację tego zadania.
2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane