Modernizacja krytej pływalni w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego 45 A, modernizacja systemu uzdatniania wody basenowej poprawiająca efektywność energetyczną instalacji

Zespół Krytych Pływalni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00508944
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00508944/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-11-23 10:55
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8d910366-6cdc-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6842657034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń filtrującychFalowniki

Wykonawcy

1 przyznane

ANCHEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIANOŚCIĄKoszalin, PL · lot 0
250 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00508944 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Modernizacja krytej pływalni w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego 45 A, modernizacja systemu uzdatniania wody basenowej poprawiająca efektywność energetyczną instalacji

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Krytych Pływalni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386117042

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sportowa 8

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor@baseny-krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.baseny-krosno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sport i rekreacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja krytej pływalni w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego 45 A, modernizacja systemu uzdatniania wody basenowej poprawiająca efektywność energetyczną instalacji

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8d910366-6cdc-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00508944

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00442786/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Modernizacja krytej pływalni w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego 45 A, modernizacja systemu uzdatniania wody basenowej poprawiająca efektywność energetyczną instalacji

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00447826

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZKP.2600.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje wymianę złoża filtracyjnego w filtrach obsługujących baseny krytej pływalni w Krośnie przy ul. Wojska Polskiego 45A: sportowy, rekreacyjny wanny na złoża składające się z aktywowanego złoża szklanego oraz węgla aktywnego oraz dostawę i montaż falowników pomp obiegowych.
W zakresie wykonania prac związanych z przedmiotem zamówienia, wykonawca wykona wszelkie czynności konieczne do należytego wykonania zamówienia wymagane zgodnie z obowiązującym prawem oraz zaleceniami właściwych organów administracji publicznej.
Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji zamówienia znajduje się w załączniku do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia).
UWAGA:
Dostawa i wszystkie prace montażowe należy wykonywać w taki sposób, aby nie zakłócały bieżącego funkcjonowania pływalni (aktywności sportowej i rekreacyjnej użytkowników pływalni).
Złoża w filtrach należy wymieniać sukcesywnie, tak aby nie przerywać ciągłości pracy basenu. Poszczególne etapy realizacji przedmiotu zamówienia należy uzgodnić z Zamawiającym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45317400-6 - Instalowanie urządzeń filtrujących

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31155000-7 - Falowniki

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 270600 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 250000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: „Anchem” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6692532577

7.3.3) Ulica: ul. Szczecińska 8-10/22

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-135

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 250000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy