Organizacja konferencji pn. „Solankowa Dolina i odkrycie prozdrowotnych wód Pomorza i Kujaw 2025”

KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM NAUKOWO-TECHNOLOGICZNE IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO SP. Z O.O.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00109290
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00109290/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-18 12:22
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fef98776-2cc0-4d3c-aa40-757cb72bc574
Identyfikator
8792735335
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencjiUsługi hotelarskieUsługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznegoSeminaria szkolenioweUsługi seminaryjneUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi podawania posiłkówUsługi przygotowywania posiłkówUsługi szkoleniowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00109290 z dnia 2025-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja konferencji pn. „Solankowa Dolina i odkrycie prozdrowotnych wód Pomorza i Kujaw 2025”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM NAUKOWO-TECHNOLOGICZNE IM. PROF. JANA CZOCHRALSKIEGO SP. Z O.O.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 520386675

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: UL. ZYGMUNTA KRASIŃSKIEGO 4/4A

1.5.2.) Miejscowość: Toruń

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.) Numer telefonu: 566530792

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kontakt@centrumczochralskiego.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.centrumczochralskiego.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/centrumczochralskiego

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


BADANIA NAUKOWE I PRACE ROZWOJOWE

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Organizacja konferencji pn. „Solankowa Dolina i odkrycie prozdrowotnych wód Pomorza i Kujaw 2025”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fef98776-2cc0-4d3c-aa40-757cb72bc574

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00109290

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Proces Przedsiębiorczego Odkrywania na rzecz rozwoju Inteligentnych Specjalizacji regionu”

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00092027

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: KPCNT-ZP/1/2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1259680,02 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 104720,77 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest organizacja konferencji pn. „Solankowa Dolina i odkrycie prozdrowotnych wód Pomorza i Kujaw 2025”, w ramach projektu „Proces Przedsiębiorczego Odkrywania na rzecz rozwoju Inteligentnych Specjalizacji regionu”, Program Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-202, współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 w ramach Działania 1.7: Działania na rzecz rozwoju RIS, w tym profesjonalizacja IOB, priorytetu 1: Fundusze Europejskie na rzecz wzrostu innowacyjności i konkurencyjności regionu.
2. Ramowy harmonogram wydarzenia:
I dzień (wyłączony z kosztów postępowania z wyjątkiem noclegów):
Sesja I – wprowadzenie (część wykładowa)
Koncert inauguracyjny

II dzień:
09:00-10:00 Sesja II – część wykładowa
10:00-11:00 Sesja III – część wykładowa
11:00-11:30 Przerwa kawowa
11:30-13:00 Debata
13:00-14:30 Obiad
14:30-15:30 Sesja IV – część wykładowa
15:30-17:00 Debata
18:00-23:00 Uroczysty bankiet Giełda kooperacyjna:
09.30 – 10.00 Runda I
10.00 – 10.30 Runda II
10.30 – 11.00 Runda III

III dzień:
09:00-10:30 Sesja V - część wykładowa
10:30-11:00 Przerwa kawowa
11:00-11:30 Wykład
11:30-13:00 Debata
13:00 Zakończenie konferencji
13:30 Obiad.

Opis skrócony zamówienia:
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług następująco:
a) zorganizowanie konferencji, w oparciu o szczegółowy program konferencji przekazany przez Zama-wiającego, bazujący na programie ramowym określony w ust. 2;
b) świadczenie usług cateringowych podczas konferencji – zapewnienie przerw kawowych i obiadów w każdy z 2 dni konferencji dla 100 osób/dzień (w II i III dniu konferencji) oraz 2 śniadań dla 40 osób (w II i III dniu konferencji) oraz 1 kolacji dla 100 osób (w II dniu konferencji);
c) zapewnienie sali konferencyjnej na min. 100 osób z wyposażeniem w II i III dniu konferencji: krzesła, rzutnik multimedialny z ekranem, komputer, bezprzewodowy dostęp do Internetu sal dydaktycznych na obrady konferencyjne, mównicę;
d) zapewnienie noclegu dla max. 40 uczestników (pokoje jednoosobowe) w nocy z I na II dzień konfe-rencji oraz z II na III dzień konferencji;
e) zapewnienie tłumacza symultanicznego języka angielskiego wraz z kabiną do tłumaczenia w II i III dniu konferencji;
f) zapewnienie przestrzeni do organizacji giełdy kooperacyjnej w II dniu wydarzenia o powierzchni min. 50 m2, z zapewnionymi min. 5 miejscami networkingowymi;
g) organizacja giełdy kooperacyjnej, w tym rekrutacja uczestników, organizacja spotkań w ramach za-planowanych trzech rund spotkań, zapewnienie transportu dla uczestników zagranicznych;
h) zapewnienie recepcji oraz szatni;
i) zapewnienie bezpłatnych miejsc parkingowych dla organizatorów, prelegentów i panelistów oraz uczestników konferencji;
j) zapewnienie przestrzeni w holu głównym celem przygotowania stanowisk wystawienniczych/ pro-mocyjnych firm i partnerów;
k) zapewnienie zamykanego pomieszczenia organizacyjnego dla organizatorów;
l) przekazania wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących realizacji działania, określonych i wymaganych przez Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

80522000-9 - Seminaria szkoleniowe

80590000-6 - Usługi seminaryjne

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W oparciu o art. 255 pkt 6) Ustawy PZP Zamawiający unieważnia postepowanie z uwagi na to, że postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. W BZP nie dokonano obligatoryjnej aktualizacji daty składania ofert, zgodnie ze zmianą dokonaną na Platformie zakupowej.
Unieważnienie nastąpiło przed otwarciem ofert.
Zamawiający przewiduje ponowne przeprowadzenie postępowania.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

2025-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi