Remont drogi powiatowej nr 1681N w km 1+500 – 8+000

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00509151
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00509151/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-23 11:16
Lokalizacja
Szczytno, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-78d5d78c-7d80-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7451599008
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00509151 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi powiatowej nr 1681N w km 1+500 – 8+000

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W SZCZYTNIE

1.3.) Oddział zamawiającego: Sekcja drogowo-mostowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751183

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Krzysztofa Mrongowiusza 2

1.5.2.) Miejscowość: Szczytno

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-100

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 89 624 07 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@zdp.szczytno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.zdp.szczytno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/szczytno_zdp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami powiatowymi

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi powiatowej nr 1681N w km 1+500 – 8+000

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-78d5d78c-7d80-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00509151

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00068087/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Remont drogi powiatowej nr 1681N w km 1+500 - 8+00

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481002

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DM.272.12.2023.RB

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z remontem drogi powiatowej nr 1681N w km 1+500 – 8+000 .
2. Przedmiot zamówienia realizowany będzie na podstawie: przedmiaru robót, specyfikacji technicznej, ustaleń SWZ, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami i sztuką budowlaną oraz postanowieniami umowy.
3. W zakres inwestycji wchodzi wykonanie niżej wymienionych prac:
- roboty pomiarowe
- mechaniczne karczowanie zagajników rzadkich
- wbudowanie nowego materiału (doziarnienie) w miejscach wybojów
- roboty remontowe
- naprawy dróg gruntowych
- mechaniczne ścinanie poboczy
- wykonany zakres robót ma zapewnić prawidłowe funkcjonowanie drogi powiatowej nr 1681N.
4. Szczegółowy opis zamówienia został zawarty w:
a. opisie technicznym, która stanowi załącznik nr 13 do SWZ
b. wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 10 do SWZ
c. przedmiarze robót, który stanowi załącznik nr 12 do SWZ
d. specyfikacji technicznej, która stanowi załącznik nr 15 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na postepowanie pn: Remont drogi powiatowej nr 1681N w km 1+500 - 8+000 nie wpłynęła żadna oferta.
2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane