,,Usługa utrzymania zimowego ulic, chodników i dróg na terenie gminy Miastko będących w zarządzie Zamawiającego, gmina Miastko, pow. bytowski, woj. pomorskie.”
Gmina Miastko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00509165
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-23 11:18
- Lokalizacja
- Miastko, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8421771911
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
11 przyznanych
BARTCZAK USŁUGI LEŚNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDretyń, PL
340 200 PLNUSŁUGI LEŚNE S.C. R. I R. MAKSYMDretyń, PL
38 772 PLNBARTCZAK USŁUGI LEŚNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDretyń, PL
86 508 PLNTOMASZ MARCINIAKWęgorzynko, PL
74 520 PLNFILMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołczygłowy, PL
86 832 PLNFILMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołczygłowy, PL
65 232 PLNFILMAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKołczygłowy, PL
60 912 PLNGRZEGORZ DOMINŚwieszyno, PL
62 100 PLNMAŁGORZATA BARTOSZEWICZŚwierzenko, PL
19 656 PLNUSŁUGI LEŚNE S.C. R. I R. MAKSYMDretyń, PL
38 772 PLNBARTCZAK USŁUGI LEŚNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDretyń, PL
106 488 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.