Budowa chodnika w m. Babin w ramach zadania „ Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze gminnej 42402P w miejscowości Babin, gmina Strzałkowo, powiat słupecki”.
GMINA STRZAŁKOWO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00509288
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00509288/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-23 11:32
- Lokalizacja
- Strzałkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea7c39fb-7ca2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6671688788
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00509288 z dnia 2023-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w m. Babin w ramach zadania „ Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze gminnej 42402P w miejscowości Babin, gmina Strzałkowo, powiat słupecki”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA STRZAŁKOWO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019450
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Prymasa Wyszyńskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Strzałkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-420
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@strzalkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.strzalkowo.pl/pl/index.php
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea7c39fb-7ca2-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w m. Babin w ramach zadania „ Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze gminnej 42402P w miejscowości Babin, gmina Strzałkowo, powiat słupecki”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea7c39fb-7ca2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00509288
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00066224/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Budowa chodnika w m. Babin w ramach zadania "Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze gminnej 424020P w miejscowości Babin, gmina Strzałkowo, powiat słupecki".
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00478634
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na Budowa chodnika w m. Babin w ramach zadania „ Poprawa bezpieczeństwa niechronionych użytkowników ruchu na drodze gminnej 42402P w miejscowości Babin, gmina Strzałkowo, powiat słupecki” - dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg Województwa Wielkopolskiego. Realizacja zadania w latach 2023-2024.
Zadanie polega na budowie chodnika na odcinku o długości 562mb wraz z przejściem dla pieszych w m. Babin w ciągu drogi gminnej nr 424020P i obejmuje wykonanie:
1) nawierzchni chodnika wraz z podbudowami,
2) nawierzchni zjazdów z brukowej kostki betonowej wraz z podbudowami,
3) elementów ulic (krawężniki, oporniki, obrzeża),
4) opaski z tłucznia kamiennego,
5) humusowania wraz z obsianiem mieszanką traw skarp,
6) elementów organizacji ruchu oraz BRD.
Obowiązkiem Wykonawcy jest: zatrudnienie kierownika budowy, wykonania robót geodezyjnych w zakresie prowadzonej inwestycji /wytyczenie, inwentaryzacja/, wykonanie zgodnie z obowiązującymi przepisami projektu czasowej organizacji ruchu i wprowadzenie jej na czas prowadzenie robót.
Wykonawca powinien opracować i przekazać szczegółowy harmonogram robót w terminie 7-miu dni od daty podpisania umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego. W niniejszym postępowaniu ustalono termin składania ofert do dnia 21 listopada 2023 r., do godz. 10.00. Niestety, z powodu awarii Platformy e-Zamówienia Wykonawcy zostali pozbawieni możliwości prawidłowego złożenia ofert do końca wyznaczonego terminu| 2023-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |