Świadczenie usług odśnieżania i zwalczania śliskości oraz innych usług w zakresie zimowego utrzymania dróg na terenie Powiatu Kluczborskiego w sezonie zimowym 2023/2024 z podziałem na 3 zadania-części
Powiat Kluczborski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00509670
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-23 12:17
- Lokalizacja
- Kluczbork, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7511657874
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńŁadowarki mechaniczne
Wykonawcy
3 przyznane
PIOTR MARONABażany, PL
97 674 PLNDAWID KOŹBIAŁSmardy Górne, PL
84 195 PLNDAWID KOŹBIAŁSmardy Górne, PL
84 195 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.