"Kompleksowa dostawa energii cieplnej do PSG Zielona Góra - Babimost"
NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00109377
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00109377/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-18 12:40
- Lokalizacja
- Krosno Odrzańskie, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbc32be5-7c0b-4a25-a9ca-73cd202f1013
- Identyfikator
- 9261016080
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00109377 z dnia 2025-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Kompleksowa dostawa energii cieplnej do PSG Zielona Góra - Babimost"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADODRZAŃSKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970598756
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Poprzeczna 1
1.5.2.) Miejscowość: Krosno Odrzańskie
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-600
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: + 48 68 358 20 02
1.5.8.) Numer faksu: +48 68 358 27 08
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nadodrzanski.zamowienia@strazgraniczna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nadodrzanski.strazgraniczna.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Kompleksowa dostawa energii cieplnej do PSG Zielona Góra - Babimost"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbc32be5-7c0b-4a25-a9ca-73cd202f1013
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00109377
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00259479/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.2 Dostawa energii cieplnej - PSG Zielona Góra.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy Pzp.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii cieplnej do PSG w Zielonej Górze - Babimoście, ul. Kazimierza Wielkiego 12, 65-120 Zielona Góra. Obecnie dostawę energii cieplnej (wyżej wskazanego) obiektu NoOSG może na danym terenie (miejscowości), ze względów technicznych zapewnić tylko i wyłącznie pojedynczy wykonawca: Elektrociepłownia „Zielona Góra” Sp. Akcyjna, ul. Zjednoczenia 103, 65-120 Zielona Góra. Z uwagi na powyższe, tj. występowanie w tym czasie w miejscowości Zielona Góra na rynku dostaw energii cieplnej z istniejącej sieci, tylko jednego wykonawcy – monopolisty, świadczącego z przyczyn technicznych w/w szczególne usługi, dopuszczalnym i zasadnym jest przeprowadzenie tego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie 305 pkt 1) w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1) lit. a) ustawy Pzp.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 35/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 235477,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej na potrzeby Placówki Straży Granicznej w Zielonej Górze – Babimoście Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Elektrociepłownia "Zielona Góra" S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9290006902
7.3.3) Ulica: Zjednoczenia 103
7.3.4) Miejscowość: Zielona Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 65-120
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289637,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 48 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W wyniku przeprowadzonych negocjacji, postępowanie zakończyło się zawarciem umowy na czas nieokreślony.| 2025-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |