ŚWIADCZENIE USŁUG PRZY ZIMOWYM UTRZYMANIU DRÓG GMINNYCH NA TERENIE GMINY MIEJSKIEJ STAROGARD GDAŃSKI W SEZONIE ZIMOWYM 2023/2024
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W STAROGARDZIE GDAŃSKIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00509717
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-23 12:22
- Lokalizacja
- Starogard Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5920401390
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
11 przyznanych
JAROSŁAW DURAYStarogard Gdański, PL
42 336 PLNJAROSŁAW DURAYStarogard Gdański, PL
42 336 PLNZBIGNIEW KORYNTStarogard Gdański, PL
216 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
21 600 PLNZBIGNIEW KORYNTStarogard Gdański, PL
62 640 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
62 640 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
31 320 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
54 000 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
16 200 PLNTOMASZ PRABUCKIStarogard Gdański, PL
12 960 PLNZBIGNIEW KORYNTStarogard Gdański, PL
70 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.