Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania ścieków z terenu Gminy Puck.
GMINA PUCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00109405
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00109405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-18 12:45
- Lokalizacja
- Puck, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b3aa6703-58f0-4009-aa12-5cb5d201bd3a
- Identyfikator
- 5871588654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00109405 z dnia 2025-02-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania ścieków z terenu Gminy Puck.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PUCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 29
1.5.2.) Miejscowość: Puck
1.5.3.) Kod pocztowy: 84-100
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: 58 673-56-20
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@gmina.puck.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.gmina.puck.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_puck1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania ścieków z terenu Gminy Puck.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b3aa6703-58f0-4009-aa12-5cb5d201bd3a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00109405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00021715/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania ścieków z terenu Gminy Puck.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00022586
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2025.AR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania ścieków z terenu Gminy Puck.”
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług eksploatacyjnych urządzeń kanalizacyjnych służących do zbiorowego odprowadzania ścieków z terenu Gminy Puck w miejscowościach: Błądzikowo, Brudzewo, Celbowo, Darzlubie, Domatowo, Domatówko, Leśniewo, Mechowo, Mrzezino, Osłonino, Połczyno (część), Radoszewo, Rekowo Górne (część), Rzucewo, Sławutówko, Sławutowo, Smolno, Starzyno, Starzyński Dwór, Werblinia, Wielka Piaśnica, Zdrada, Żelistrzewo.
4.5.3.) Główny kod CPV: 90480000-5 - Usługi gospodarki ściekowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 20.01.2025 roku o godz. 10:00 upłynął termin składania ofert. Do tego terminu wpłynęły 2 oferty od Wykonawcy:1. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji „EKOWIK” Spółka z o.o. ul. Droga Chłapowska 21, 84-120 Władysławowo za cenę brutto 861.840,00 zł.
2. Omerto sp. z o.o., Plac Kaszubski 8/205, 81-350 Gdynia za cenę brutto 842.400,00 zł.
Zamawiający na zrealizowanie przedmiotu zamówienia zamierzał przeznaczyć kwotę 700.000,00 zł. brutto.
W związku z powyższym zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
Zgodnie z art. 260 ustawy, o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający zawiadamia równocześnie wykonawców, którzy złożyli oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub zostali zaproszeni do negocjacji – podając uzasadnienie faktyczne i prawne. Zamawiający udostępnia niezwłocznie informacje, o których mowa powyżej, na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia.
| 2025-02-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |