Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg wojewódzkich asfaltem lanym na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lęborku
ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00510027
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00510027/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-23 12:58
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d618f3c6-7fbd-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5832590397
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00510027 z dnia 2023-11-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg wojewódzkich asfaltem lanym na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lęborku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG WOJEWÓDZKICH W GDAŃSKU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191687276
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Mostowa 11A
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-778
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 583264990
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdwgdansk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw-gdansk.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg wojewódzkich asfaltem lanym na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lęborku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d618f3c6-7fbd-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00510027
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021289/25/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.54 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg wojewódzkich asfaltem lanym na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lęborku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Przedmiotowe zamówienie zostało udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 305 pkt 1 ustawy Pzp w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Wszystkie przesłanki uzasadniające możliwość udzielenia tego trybu zostały spełnione:
a) udzielenie zam. w okresie 3 lat od daty zam. podst. - umowa nr 164/2023 z dnia 03.04.2023 r.;
b) udzielenie zamówienia dotychczasowemu Wykonawcy zamówienia podstawowego;
c) zakres robót obejmuje powtórzenie podobnych robót budowlanych zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego;
d) zamówienie było przewidziane w ogłoszeniu dla zam. podst. nr 2023/BZP 00096760 z dnia 2023-02-15 i jest zgodne z jego przedmiotem, a całkowita wartość zam. została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-f19a84a8-ab8c-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 79/WZP/2023/WR/RDL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 97730,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg wojewódzkich asfaltem lanym na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lęborku” w ramach zamówienia udzielanego w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia odstawowego dotychczasowemu Wykonawcy robót budowlanych – umowa nr 164/2023 z dnia 03.04.2023 r. na: „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych dróg administrowanych przez Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku - Część nr V obejmująca wykonanie remontu cząstkowego na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Lęborku tj. powiatów lęborskiego, słupskiego i części bytowskiego w podziale na zadania: Zadanie nr 2 - Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych asfaltem lanym” na podstawie art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, dalej Pzp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120207,90 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120207,90 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 120207,90 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GIZPOL Gizela Werbel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5841893677
7.3.3) Ulica: Damroki 1F/7
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-177
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 120207,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-098.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Realizacja przedmiotu umowy nastąpi sukcesywnie w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy, tj. do dnia 09.12.2023r. lub do czasu wyczerpania przewidywanego zakresu zamówienia, w zależności który z warunków zostanie spełniony jako pierwszy.| 2023-11-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |