Przebudowa schodów zewnętrznych oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych do budynku ośrodka zdrowia w Lubawce

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBAWCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00510085
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00510085/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-23 13:06
Lokalizacja
Lubawka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a45fb5cf-f35c-11ed-9355-06954b8c6cb9
Identyfikator
6141473962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

BAUSERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWrocław, PL · lot 0
328 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00510085 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa schodów zewnętrznych oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych do budynku ośrodka zdrowia w Lubawce

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBAWCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230433519

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. kościuszki 19

1.5.2.) Miejscowość: Lubawka

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-420

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 74 11 702

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spzoz.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: spzoz.lubawka.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubawka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa schodów zewnętrznych oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych do budynku ośrodka zdrowia w Lubawce

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a45fb5cf-f35c-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00510085

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00216742

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SPZOZ.1.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 240778,88 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie schodów zewnętrznych oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych do budynku Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej (ośrodka zdrowia) w Lubawce przy ul. Kościuszki 19, 58-420 Lubawka [zwanego dalej „SPZOZ”], na działce według ewidencji gruntów nr 467/5 obr. 0003 Lubawka. Roboty budowlane należy wykonać w oparciu o dokumentację projektową sporządzoną przez mgr. inż. arch. Agnieszkę Damasiewicz i mgr. inż. Włodzimierza Wilka w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa schodów zewnętrznych oraz pochylni dla osób niepełnosprawnych do budynku ośrodka zdrowia w Lubawce”.
Przed głównym wejściem do budynku przychodni zdrowia znajduje się obecnie podjazd dla osoby niepełnosprawnej oraz bieg schodowy, jednak ze względu na zły stan techniczny wymagają one przebudowy.
Dostęp budynku przychodni zdrowia odbywa się z ulicy Kościuszki, poprzez dojazd o nawierzchni z kostki betonowej i granitowej. Przedmiotowy budynek po jednej stronie sąsiaduje z budynkiem mieszkalnym wielorodzinnym Kościuszki 19a.
Ze względu na konieczność zapewnienia stałego dostępu do przychodni, Zamawiający wymaga etapowego prowadzenia robót. Nie dopuszcza się jednoczesnego prowadzenia prac na schodach i pochylni dla niepełnosprawnych.
Wykonawca zapewni stały dostęp do budynku przychodni dla pacjentów i pracowników SPZOZ oraz zabezpieczy plac budowy w taki stopniu, aby zapewnić bezpieczeństwo osobom postronnym.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
-rozbiórkę istn. podjazdu dla niepełnosprawnych i jego odbudowę wraz z wykonaniem nawierzchni z żywicy epoksydowej i montażem nowych balustrad,
-rozbiórkę istn. schodów żelbetowych i ich budowę wraz z wykonaniem stopnic z płyt granitowych płomieniowanych i montażem nowych balustrad,
-uzupełnienie tynków na przyległym budynku,
-przebudowę i uzupełnienie nawierzchni z kostki betonowej i granitowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik do opisu przedmiotu zamówienia.
Dokumentacja projektowa o której mowa w OPZ stanowi załącznik do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 352000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Bau Serwis Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971821488

7.3.3) Ulica: Karmelkowa 29

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 52-437

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-06-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-09-13
2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane