Remont kominów na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca przy ul. D.B. Meiselsa 1 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-56-2023)

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00510875
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00510875/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-23 14:41
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f77d666a-5945-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneMontaż instalacji piorunochronnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00510875 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont kominów na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca przy ul. D.B. Meiselsa 1 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-56-2023)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Śródmieście

1.3.) Oddział zamawiającego: DZIELNICA ŚRÓDMIEŚCIE MIASTA STOŁECZNEGO WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525966300108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowogrodzka 43

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-691

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 433 93 93

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: srodmiescie.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont kominów na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca przy ul. D.B. Meiselsa 1 w Warszawie (numer postępowania UD-IX-ZP-56-2023)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f77d666a-5945-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00510875

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00522438/27/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.33 Remont kominów na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca przy ul. D.B. Meiselsa 1 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00416720

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-IX-ZP-56-2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 135967,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont kominów na dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 32
im. Małego Powstańca przy ul. D.B. Meiselsa 1 w Warszawie. Opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wykonawca skierował do Zamawiającego w dniu 16.11.2023 r. pismo zawierające oświadczenie, że ze względu na warunki atmosferyczne (padający deszcz) nie podejmuje się remontu kominów na dachu Szkoły Podstawowej nr 32 im. Małego Powstańca przy ul. D.B. Meiselsa 1 w Warszawie. Ze względu na to, że oferta Wykonawcy była jedyną ofertą złożoną
w postępowaniu, Zamawiający nie może dokonać na podstawie art. 263 ustawy Pzp wyboru oferty najkorzystniejszej. Zgodnie z art. 255 pkt 7 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane