Przebudowa drogi gminnej nr 100119R (ul. Działkowców) w Gorzycach w zakresie poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych.

GMINA GORZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00510981
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00510981/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-23 14:58
Lokalizacja
Gorzyce, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-84c58de9-7c93-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8672077154
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00510981 z dnia 2023-11-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 100119R (ul. Działkowców) w Gorzycach w zakresie poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GORZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409169

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sandomierska 75

1.5.2.) Miejscowość: Gorzyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 39-432

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi-gorzyce@gminagorzyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminagorzyce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_gorzyce

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej nr 100119R (ul. Działkowców) w Gorzycach w zakresie poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84c58de9-7c93-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00510981

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00006435/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.15 Przebudowa drogi gminnej nr 100119R (ul. Działkowców) w Gorzycach w zakresie poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00477853

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: I-I.271.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. „Przebudowa drogi gminnej nr 100119R (ul. Działkowców) w Gorzycach w zakresie poprawy bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych”:
1) roboty drogowe:
- roboty rozbiórkowe:
- rozebranie nawierzchni z masy mineralno-bitumicznej,
- podbudowy z betonu,
- nawierzchni z kostki brukowej,
- obrzeży,
- krawężników,
- roboty ziemne, korytowanie,
- ustawienie krawężników i obrzeży,
- wykonanie warstwy odsączającej,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wykonanie nawierzchni chodników z kostki brukowej,
- montaż płyt ostrzegawczych,
- umocnienie skarp płytami ażurowymi,
- oznakowanie poziome grubowarstwowe, oznakowanie pionowe,
- humusowanie z obsianiem, oczyszczenie rur kanalizacyjnych, regulacja drzwi stalowych,
2) roboty elektryczne:
- kopanie rowów do kabli,
- warstwy podsypkowe i zasypowe z piasku,
- układanie kabli,
- układanie rur osłonowych,
- zasypywanie rowów do kabli,
- przewierty mechaniczne,
- montaż i stawianie słupów oświetleniowych,
- montaż przewodów,
- montaż opraw,
- montaż szafy sterowniczo pomiarowej z wyposażeniem,
- badanie linii kablowej, dokumentacja powykonawcza,
- inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2023, poz. 1605), zwana dalej PZP, Zamawiający informuje, że przedmiotowe postępowanie zostaje z dniem dzisiejszym unieważnione.
W ramach przedmiotowego postępowania, w terminie przewidzianym na składanie ofert tj. do dnia 21.11.2023 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt 1 PZP Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.
2023-11-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane