"Budowa drogi leśnej nr 175 na odcinku od km 0+780 do km 2+768,9 w leśnictwie Podborsko na terenie Nadleśnictwa Białogard - Etap III"

PGL LP Nadleśnictwo Białogard

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00448092
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00448092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-07 10:11
Lokalizacja
Białogard, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-850d126a-2c8a-11ef-86d2-4e696a6d8c25
Identyfikator
6720007565
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie oczyszczania terenuRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ADAM KOŁODZIEJCZYKKOSZALIN, PL · lot 0
1 585 216,56 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448092 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa drogi leśnej nr 175 na odcinku od km 0+780 do km 2+768,9 w leśnictwie Podborsko na terenie Nadleśnictwa Białogard - Etap III"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PGL LP Nadleśnictwo Białogard

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330044022

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Koszalińska 3A

1.5.2.) Miejscowość: Białogard

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-200

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: +48 94 312 07 10

1.5.8.) Numer faksu: +48 94 312 11 15

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bialogard@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bialogard.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-850d126a-2c8a-11ef-86d2-4e696a6d8c25

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa drogi leśnej nr 175 na odcinku od km 0+780 do km 2+768,9 w leśnictwie Podborsko na terenie Nadleśnictwa Białogard - Etap III"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-850d126a-2c8a-11ef-86d2-4e696a6d8c25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00325183/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa drogi leśnej nr 175 na odcinku od km 0 + 780 do km 2 + 768,9 w leśnictwie Podborsko na terenie Nadleśnictwa Białogard - Etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00369603

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.1.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 1427544,51 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie drogi leśnej nr 175 na odcinku od km 0+780 do km 2+768,9 w leśnictwie Podborsko na terenie Nadleśnictwa Białogard.
Zakres zadania inwestycyjnego budowy drogi na omawianym odcinku drogi obejmuje w szczególności:
‒ wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych na dł. 1,989 km,
‒ mechaniczne karczowanie pni (o średnicach: od 10-15 cm szt. 80, od 16-25 cm szt. 110, od 26-35 cm szt. 110, od 36-45 cm szt. 80, od 46-55 cm szt. 80, od 56-65 cm szt. 80, od 66-75 cm szt. 50) z oczyszczeniem terenu po wykarczowaniu,
‒ oczyszczenie terenu po wykarczowaniu z drobnych gałęzi, korzeni i kory z wywiezieniem pow. 4.624,50 m2,
‒ mechaniczne karczowanie „zagajników” wraz z uprzątnięciem terenu na pow. 0,462 ha,
‒ formownie i zagęszczanie korpusu drogi – nasypy w ilości 1.784,36 m3 i wykopy w ilości 1.836,6 m3 w gruncie rodzimym na odcinku drogi tj. 1,989 km,
‒ profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne na pow. 12.244,00 m2,
‒ wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa budowlanego – przekruszonego gruzu o gr. 13 cm, frakcji 0-63 mm na pow. 9.109,60 m2,
‒ wykonanie warstwy odsączającej z mieszanki kruszyw (warstwa piaskowa) pod drogę z płyt o gr. 6 cm na pow. 6.268,80 m2,
‒ wykonanie warstwy odsączającej z mieszanki kruszyw (warstwa piaskowa) pod rondo o gr. min. 5 cm plus materiał na wyrównanie na pow. 706,50 m2,
‒ ułożenie nawierzchni z płyt prefabrykowanych żelbetowych wielootworowych o wymiarach 0,75x1,0x0,125 m – 4.413,75 m2,
‒ wykonanie nawierzchni pasa wewnętrznego między płytami gr. 12,5 cm, frakcji 0-31,5 mm na pow. 1.463,25 m2,
‒ wykonanie nawierzchni mijanek, zjazdów i pętli do zawracania gr. 8 cm, frakcji 0-31,5 mm na pow. 2.449,00 m2,
‒ wykonanie poboczy z materiału miejscowego i dowiezionego w ilości 4.118,00 m2,
‒ wykonanie rowów i wyplantowanie terenu 1 m za poboczem w ilości 4.118,00 m2.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1585216,56 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1719537,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1585216,56 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EKO-TRANS KOŁODZIEJCZYK ADAM

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 330474432

7.3.3) Ulica: Akademicka 13/6

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-337

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1585216,56 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane