„Prace przygotowawcze i eksploatacyjne na 9 fontannach i ujęciu wody ,,Zdrój’’ na ul. Świdnickiej we Wrocławiu z podziałem na części"

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00511676
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00511676/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2023-11-24 08:44
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8a4958c0-6f30-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
8971383551
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowychUsługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeńRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie elektrycznych urządzeń pompowychRoboty kamieniarskie

Wykonawcy

2 przyznane

AQUA SERWIS SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL · lot 0
100 860 PLN
JAROSŁAW RUDNICKIWrocław, PL · lot 1
348 582 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00511676 z dnia 2023-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Prace przygotowawcze i eksploatacyjne na 9 fontannach i ujęciu wody ,,Zdrój’’ na ul. Świdnickiej we Wrocławiu z podziałem na części"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000150142

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 49

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 53-633

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzpnz@zdium.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdium.wroc.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdium-wroc.logintrade.net/zapytania_email,144557,69bb9db783da167c8dfd24db1afb3a98.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie pasem drogowym

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Prace przygotowawcze i eksploatacyjne na 9 fontannach i ujęciu wody ,,Zdrój’’ na ul. Świdnickiej we Wrocławiu z podziałem na części"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8a4958c0-6f30-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00511676

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00072914/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.36 Prace przygotowawcze i eksploatacyjne na 9 – ciu fontannach i ujęciu wody „Zdrój” na ul. Świdnickiej - na 2024r

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454840

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TXZ/EEIW/218/2023/PG

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Prace przygotowawcze i eksploatacyjne na 9 fontannach i ujęciu wody ,,Zdrój’’ na ul. Świdnickiej we Wrocławiu z podziałem na dwie części:
część I:
Zadanie 1. Fontanna „Walka i Zwycięstwo” na pl. Jana Pawła II
Zadanie 2. Fontanna „Szermierz” na pl. Uniwersyteckim

4.5.3.) Główny kod CPV: 50511100-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

4.5.5.) Wartość części: 117096 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Prace przygotowawcze i eksploatacyjne na 9 fontannach i ujęciu wody ,,Zdrój’’ na ul. Świdnickiej we Wrocławiu z podziałem na dwie części:
część I:
Zadanie 1. Fontanna „Walka i Zwycięstwo” na pl. Jana Pawła II
Zadanie 2. Fontanna „Szermierz” na pl. Uniwersyteckim
część II:
Zadanie 3. Fontanna na pl. Solnym
Zadanie 4. Fontanna na pl. Gołębim
Zadanie 5. Fontanna na pl. Orląt Lwowskich
Zadanie 6. Fontanna na placu przy kościele Św. Marii Magdaleny
Zadanie 7. Fontanna przy pasażu Wybrzeże Wyspiańskiego
Zadanie 8. Fontanna na ul. Oławskiej
Zadanie 9. Fontanna na Rynku Psiego Pola
Zadanie 10. Ujęcie wody „Zdrój” na ul. Świdnickiej"

4.5.3.) Główny kod CPV: 50511100-1 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji pomp cieczowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych

45262510-9 - Roboty kamieniarskie

4.5.5.) Wartość części: 382899 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 100860 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348582 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 100860 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AQUA SERWIS S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8971795733

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 100860 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-11-16 do 2024-11-15

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348582 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 466047 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 348582 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AQUA SERWIS S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8991277823

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 348582 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2023-11-16 do 2024-11-15
2023-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi