Budowa drogi wewnętrznej wraz ze zjazdem z drogi powiatowej oraz przebudową sieci wodociągowej na działkach nr 430/19, 189/1 w miejscowości Osieczany, gm Myślenice
Gmina Myślenice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00511806
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00511806/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-24 09:10
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d246ca7b-7ee1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6811004414
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00511806 z dnia 2023-11-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi wewnętrznej wraz ze zjazdem z drogi powiatowej oraz przebudową sieci wodociągowej na działkach nr 430/19, 189/1 w miejscowości Osieczany, gm Myślenice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Myślenice
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Myślenice - Urząd Miasta i Gminy Myślenice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555418
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 8/9
1.5.2.) Miejscowość: Myślenice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-400
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@myslenice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.myslenice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/057b0af1-b4d5-46c2-b4f1-73f2fb70e4ab1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi wewnętrznej wraz ze zjazdem z drogi powiatowej oraz przebudową sieci wodociągowej na działkach nr 430/19, 189/1 w miejscowości Osieczany, gm Myślenice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d246ca7b-7ee1-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00511806
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP/271/92/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 435235,86 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
ZJAZD Z DROGI POWIATOWEJ 1933K Zaprojektowano budowę zjazdu publicznego z drogi powiatowej 1933K o następujących parametrach:
1. dowiązany wysokościowo do drogi powiatowej (rz. w osi zjazdu 295.04m npm)
2. szerokość jezdni zjazdu 3,5m (szerokość jezdni drogi powiatowej - 6,0m), szerokość zjazdu wraz z poboczami 2x 0,75m =5,0m
3. wyłukowania krawędzi zjazdu łukami o promieni R5,0m
4. spadek podłużny zjazdu 5,0% w drogi powiatowej, a następnie (w obrębie inwestycji) w kierunku granicy pasa drogowego, przy granicy pasa drogowego wpust z odprowadzeniem wód do rowu orurowanego
5. spadek poprzeczny zjazdu przy krawędzi dostosowany do spadku drogi powiatowej
6. wymiary zjazdu dobrano na podstawie: przepisów, torów przejezdności
7. nawierzchnia zjazdu - bitumiczna
8. nawierzchnia poboczy - ulepszone pobocze kruszywo skropione emulsją kationową
9. wymiana istniejącego przepustu na nowy o takiej samej średnicy D400, długość całkowita L-7mb, umocnienie wlotu na długości 1mb i wylotu na długości 2mb ( dno - prefabrykowany ściek korytkowy, na podsypce pisakowej 5cm i ławie żwirowej 15cmskarpa - 1 rząd płyt chodnikowych 50x50x7cmna podsypce pisakowej 5cm)
JEZDNIA DROGI WEWNĘTRZNEJ Projektowane parametry techniczne - prędkość projektowa Vp=20 [km/h] - kategoria ruchu KR1 - kilometraż km 0+000 - 0+171.80 - przekrój 1x1+mijanka, spadek jednostronny - szerokość jezdni i pasa ruchu 3,0-3,5m - szerokość jezdni wraz z mijanką 5,0m - szerokość poboczy 2x(od 0,50m do 0,75m) - spadek poprzeczny 2,0% jednostronny
Oś drogi wewnętrznej została dostosowana geometrii działki 430/19 na której jest zlokalizowana. Brak wejść w działki prywatne. W obszarze poszerzenia ww. działki zaprojektowano mijankę o szerokości 1,5m i długości 17,5m. Nawierzchnia mijanki
zgodna z nawierzchnią jezdni. Przekrój drogi od strony napływu wód deszczowych zostanie uzupełniony o - rów z elementów betonowych, prefabrykowanych (dno ściek korytkowy, skarpa 1 rząd płyt chodnikowych 50x50x7cm_ na odcinku od km 0+109.35 do km 0+170.23) - ściek korytkowy betonowy od km 0+009.44 do km 0+055.90 z wpustami drogowymi odprowadzonymi do rowu orurowanego D300 ZJAZDY Powielono istniejące lokalizacje zjazdów indywidualnych. Szerokość zjazdów dostosowana do projektowanej szerokości drogi wewnętrznej oraz istn. krawędzi zjazdów. Przewiduje się budowę zjazdów o nawierzchni bitumicznej POBOCZA Projektuje się ulepszone pobocza o szerokości 0,5 - 0,75m z kruszywa 0/20mm skropione emulsją kationową. Zestawienie powierzchni - nawierzchnia zjazdu publicznego ok. 30 m2 - nawierzchnia drogi wewnętrznej ok. 540m2 - mijanki ok. 25 m2 - zjazdy indywidualne ok. 35 m2 - pobocza ok. 140 m2 - pobocza ulepszone ok. 20 m2
Więcej w załączniku nr 2 Opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono ani jednej oferty| 2023-11-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |