Budowa budynku gospodarczego leśnictwa Zawada

Nadleśnictwo Zdrojowa Góra

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00512151
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00512151/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-24 10:08
Lokalizacja
Piła, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e60d150c-3df6-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7640004878
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie gospodarskich obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PATRYK WŁODAREKBiałężyn, PL · lot 0
287 712,87 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00512151 z dnia 2023-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku gospodarczego leśnictwa Zawada

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Zdrojowa Góra

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570064530

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Poznańska 126

1.5.2.) Miejscowość: Piła

1.5.3.) Kod pocztowy: 64-920

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdrojowagora@pila.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdrojowagora.pila.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.pila.lasy.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku gospodarczego leśnictwa Zawada

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e60d150c-3df6-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00512151

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00259106/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa budynku gospodarczego leśnictwa Zawada

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00359239

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SZ.270.5.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na budowie budynku gospodarczego dla leśnictwa Zawada tj. budowa budynku gospodarczego parterowego, niepodpiwniczonego, przewidzianego do realizacji na działce nr. ew. 8147 położonej w miejscowości Zawada, gmina Szydłowo, o powierzchni zabudowy 72,98 m².
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został opisany w załączniku nr 11 – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213240-7 - Roboty budowlane w zakresie gospodarskich obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 287712,87 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287712,87 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 287712,87 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ABC REMONTY Patryk Włodarek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7632075421

7.3.3) Ulica: Osiedle Polne 2/1

7.3.4) Miejscowość: Białężyn

7.3.5) Kod pocztowy: 64-700

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 287712,87 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 40 dni

2023-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane