Zimowe utrzymanie jezdni w okresie zimowym 2023/2024 na drogach publicznych i wewnętrznych na terenie Miasta Wodzisławia Śląskiego
Miasto Wodzisław Śląski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00512172
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-24 10:11
- Lokalizacja
- Wodzisław Śląski, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6471277603
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżania
Wykonawcy
10 przyznanych
ZBIGNIEW MROZEKWodzisław Śląski, PL
34 452 PLNGOSŁAW SPORT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWodzisław Śląski, PL
34 452 PLNCENTRUM OCHRONY TYGRYS - SILESIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWodzisław Śląski, PL
44 000 PLNGOSŁAW SPORT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWodzisław Śląski, PL
36 828 PLNGOSŁAW SPORT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWodzisław Śląski, PL
34 452 PLNDARIUSZ MARTINWodzisław Śląski, PL
41 580 PLNBERNARD GRYCHNIKWodzisław Śląski, PL
75 600 PLNROMAN SITKOWodzisław Śląski, PL
42 649,2 PLNROMAN SITKOWodzisław Śląski, PL
42 649,2 PLNKM-Bud Kacper MularczykWodzisław Śląski, PL
38 500 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.