Utworzenie Klubu Dziecięcego w Korycinie- zagospodarowanie terenu

GMINA KORYCIN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00109917
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00109917/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-18 14:36
Lokalizacja
Korycin, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f16154c1-264b-4c9b-a66b-be3a9cf6d007
Identyfikator
5451686835
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty rozbiórkoweRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneWyposażenie placów zabawInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

ERSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄInowrocława, PL · lot 0
692 290,77 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00109917 z dnia 2025-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie Klubu Dziecięcego w Korycinie- zagospodarowanie terenu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KORYCIN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659361

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Knyszyńska 2A

1.5.2.) Miejscowość: Korycin

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-140

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@korycin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.korycin.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/korycin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utworzenie Klubu Dziecięcego w Korycinie- zagospodarowanie terenu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f16154c1-264b-4c9b-a66b-be3a9cf6d007

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00109917

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012567/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Utworzenie Klubu Dziecięcęgo w Korycinie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 „MALUCH+” 2022-2029

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00561624

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GK.271.14.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 569105 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych i dostaw w ramach zadania pn.: „Utworzenie Klubu dziecięcego w Korycinie”. W skład których wchodzą:
Zagospodarowanie terenu poprzez rozbiórkę istniejącego budynku gospodarczego, budowę wiaty do 35 m2, placu zabaw, parkingu do 10 stanowisk, ogrodzenia terenu
Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowalnych polegających na:
1) Rozbiórka budynku gospodarczego zlokalizowanego na działce 287 obręb Korycin
2) Budowa wiaty do 35 m2 na działce zgodnie z projektem zagospodarowania terenu
3) Dostawa z montażem placu zabaw z ogrodzeniem zgodnie ze zgłoszeniem
4) Dostawa wolnostojącego garażu do 30 m2 konstrukcji stalowej zgodnie z załącznikiem nr 9.3 do SWZ
5) Budowę parkingu do 10 stanowisk parkingowych zgodnie z projektem zagospodarowania terenu oraz uzupełnienie nawierzchni chodnika przy ul. Grodzieńskiej wraz z malowaniem oznakowania poziomego i dostawą oznakowania pionowego
6) Demontaż istniejącego i budowa nowego ogrodzenia i bramy wjazdowej wokół działki 287 zgodnego z załącznikiem nr 9.6 do SWZ
7) Dostawa altany śmietnikowej
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dotyczący tej części zamówienia zawarty został w::
1) Zgłoszenie rozbiórki budynku gospodarczego, budowy wiaty do 35 m2 oraz placu zabaw
2) Przedmiar robót
3) STWIORB (specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych)
4) Załącznik nr 9.3 do SWZ Opis wolnostojącego garażu do 30 m2 konstrukcji stalowej
5) Załącznik nr 9.5 do SWZ Wytyczne dot.. budowy ogrodzenia wokół działki ewidencyjnej nr 287
6) Załącznik nr 9.4 do SWZ Wytyczne dot. uzupełnienia chodnika przy ul. Grodzieńskiej i namalowanie oznakowania poziomego miejsc do parkowania
7) Załącznik nr 9.6 do SWZ Wytyczne dot. altany śmietnikowej

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 679798,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1279573,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 692290,77 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ERSO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5562800352

7.3.4) Miejscowość: Inowrocław

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 692290,77 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 100 dni

2025-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane