Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Stąporków

LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO STĄPORKÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00513872
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00513872/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-24 14:48
Lokalizacja
Stąporków, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0ab41308-5232-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
6580002590
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty inżynieryjne i budowlaneWznoszenie masztów antenowychRoboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowę

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00513872 z dnia 2023-11-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Stąporków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: LASY PAŃSTWOWE NADLEŚNICTWO STĄPORKÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: Lasy Państwowe Nadleśnictwo Stąporków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290042670

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Niekłańska 15

1.5.2.) Miejscowość: Stąporków

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-220

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3741783

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: staporkow@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://staporkow.radom.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_staporkow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka Leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Stąporków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ab41308-5232-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00513872

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00425391/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Modernizacji systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Stąporków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00395377

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.3.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia obejmuje dwa zadania:

Zadanie 1 – Budowa wieży obserwacyjnej przeciwpożarowej na terenie leśnictwa Czarny Las – Roboty budowlane z zakresu wzniesienia dostrzegalni, wykonania infrastruktury oraz przyłączy, oraz przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych

Identyfikator działki ewidencyjnej 260508_5.0033.155/1204 gm. Stąporków, pow. konecki, woj. świętokrzyskie.

Zadanie obejmuje między innymi:
a) przygotowanie placu budowy (oznakowanie, zabezpieczenie, wyznaczenie stref niebezpiecznych oraz miejsc składowania elementów konstrukcji itp.),
b) wykonanie wykopu pod fundamenty,
c) przygotowanie gruntu pod fundamentami oraz wykonanie betonu podkładowego,
d) wykonanie fundamentów wieży wraz z ich zabezpieczeniem przeciwwilgociowym,
e) zasypanie wykopu wraz z zagęszczeniem zasypki fundamentów,
f) montaż poziomy poszczególnych segmentów wieży,
g) montaż pionowy konstrukcji stalowej wieży,
h) montaż wyposażenia wieży,
i) wykonanie zagospodarowania terenu, w tym budowa ogrodzenia,
j) uprzątnięcie i uporządkowanie terenu robót, doprowadzenie do stanu sprzed rozpoczęcia prac budowlanych.

Zadanie 2 - Przebudowa wieży przeciwpożarowej w leśnictwie Krasna– roboty budowlane z zakresu przebudowy dostrzegalni wraz z wykonaniem przyłączy, oraz przygotowanie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych.

Identyfikator działki ewidencyjnej 260508_5.0021.165/1207 gm. Stąporków, pow. konecki, woj. świętokrzyskie.

Zadanie obejmuje między innymi na wykonaniu następujących prac budowlano-montażowych:
a) demontaż istniejącej kabiny obserwacyjnej oraz galerii wokół kabiny,
b) wykonanie robót przygotowawczych
c) montaż wzmocnienia kratownicy,
d) montaż przedłużenia kratownicy na szczycie wieży (za kabinę obserwacyjną),
e) montaż wsporników pod kamerę oraz anteny,
f) montaż pozostałych elementów oraz odgromnika instalacji odgromowej.

W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi pełny i kompleksowy zakres robót budowlanych polegających na modernizacji systemu obserwacji przeciwpożarowej w Nadleśnictwie Stąporków.

W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do wykonania robót budowlanych opisanych w dokumentacji projektowej.

2. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ oraz w Dokumentacji projektowej , która stanowi załączniki do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232330-4 - Wznoszenie masztów antenowych

45000000-7 - Roboty budowlane

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 ustawy z dnia 11 września2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r., poz. 1605 ze zm.) Zamawiający informuje, że w przedmiotowym postępowaniu na udzielenie zamówienia publicznego wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 2) ustawy Pzp postępowanie
unieważniono.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 659141,53 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 659141,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2023-11-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane