Modernizacja boiska przy Zespole Szkół w Luboniu
Miasto Luboń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00514392
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00514392/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-27 07:48
- Lokalizacja
- Luboń, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-425f2f6a-77ee-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 7773127031
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00514392 z dnia 2023-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska przy Zespole Szkół w Luboniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Luboń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524619
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. E. Bojanowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Luboń
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-030
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 0618130011 wew. 52
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aneta.maciejewska@bmklubon.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lubon.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-425f2f6a-77ee-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja boiska przy Zespole Szkół w Luboniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-425f2f6a-77ee-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00514392
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025936/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Modernizacja boiska przy Zespole Szkół w Luboniu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00475346
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WOZiK.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 245973,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane dla inwestycji o nazwie Modernizacja boiska przy Zespole Szkół w Luboniu.
Modernizacja obejmuje wykonanie nawierzchni kostki betonowej oraz nawierzchni poliuretanowej, podłączenie do instalacji deszczowej, montaż koszy do koszykówki, wymianę piłkochwytów.
Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ wraz z dokumentacją projektową oraz Załącznik nr 4 (Projekt umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zamierzał w niniejszym postępowaniu przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 303 000,00 zł. Oferta z najniższą ceną, która została złożona w niniejszym postępowaniu to oferta w kwocie 325 000,00 zł).Tym samym ziściła się przesłanka z art. 255 pkt 3 ustawy PZP, czyli oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 325000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 492000,00 PLN
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Ponadto, zgodnie z art. 255 pkt 6 ustawy PZP postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.Otwarcie ofert zgodnie z SWZ zostało wyznaczone na dzień 21.11.2023r., ale niestety ze względu na awarię platformy e-Zamowienia pliki z ofertami udało się pobrać w dniu 22.11.2023r.
Zgodnie z dokumentem o nazwie „Raport z przebiegu otwarcia ofert” wynika, że w powyższym postępowaniu wpłynęło 8 ofert a w informacji z otwarcia jest wymienionych 5 ofert. W stosunku do 3 ofert nie udało się pobrać żadnych plików. Plik ZIP, który powinien zawierać ofertę był pusty, nie było tam oferty. Niestety, próby wyjaśnienia zaistniałej sytuacji z działem technicznym platformy nie powiodły się i tym samym Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania.
| 2023-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |