Likwidacja bariery transportowej poprzez zakup samochodu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych

Dom Pomocy Społecznej w Zagórowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00110039
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00110039/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-18 15:15
Lokalizacja
Zagórów, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-70f1c2fa-13b9-44cb-bae4-1637efd6c44b
Identyfikator
6671054842
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Samochody osobowePojazdy silnikowePojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osóbMinibusyPojazdy opieki socjalnej

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00110039 z dnia 2025-02-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Likwidacja bariery transportowej poprzez zakup samochodu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Zagórowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001182078

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Konstantego Lidmanowskiego 4

1.5.2.) Miejscowość: Zagórów

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-410

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zagorow@domypomocy.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zagorow.domypomocy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-70f1c2fa-13b9-44cb-bae4-1637efd6c44b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


pomoc społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Likwidacja bariery transportowej poprzez zakup samochodu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-70f1c2fa-13b9-44cb-bae4-1637efd6c44b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00110039

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00038503/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Likwidacja bariery transportowej poprzez zakup samochodu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00088888

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DPS.ZP.01.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych obejmująca zadanie pod nazwą: „Likwidacja bariery transportowej poprzez zakup samochodu osobowego do przewozu osób niepełnosprawnych”
2. Zamawiający informuje, iż zamówienie dofinansowane jest ze środków PFRON- Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
3. Szczegółowy wykaz parametrów technicznych i wymagane wyposażenie oraz pozostałe wymogi zostały określone w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia Zamawiającemu nowego samochodu wraz z wyposażeniem zgodnie ze Specyfikacją Warunków Zamówienia, załącznikami do niej oraz umową.
5. Samochód musi spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251 t.j.) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy w tym posiadać homologację.
6. Wykonawca udzieli gwarancji na przedmiot zamówienia na okres:
1) gwarancja mechaniczna na pojazd min. 24 miesiące – bez limitu kilometrów
2) gwarancja na powłokę lakierniczą min. 24 miesiące – bez limitu kilometrów
3) gwarancja na perforację nadwozia min. 72 miesiące
4) gwarancja na wyposażenie dodatkowe min. 24 miesiące
7. W przypadku, gdy Wykonawca nie wpisze w formularzu ofertowym oferowanych przez niego okresów gwarancji, Zamawiający uzna, że oferuje minimalne wymagane okresy gwarancji. W przypadku wskazania krótszych okresów gwarancji niż minimalne wymagane oferta będzie podlegała odrzuceniu.
8. Pojazd musi posiadać aktualne świadectwo homologacji typu lub świadectwo zgodności WE.
9. Pojazd musi posiadać dokumenty umożliwiające jego rejestrację jak samochód osobowy z możliwością przewozu osoby na wózku inwalidzkim.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

34114400-3 - Minibusy

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2025-02-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy