Sprawowanie nadzoru inwestorskiego w specjalności sanitarnej i elektrycznej w ramach inwestycji: „Wykonanie instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynkach Inspektoratów”
ZAKŁAD UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH ODDZIAŁ W SOSNOWCU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00514686
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-27 09:14
- Lokalizacja
- Sosnowiec, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6442996494
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Nadzór nad robotami budowlanymiUsługi nadzoru budowlanego
Wykonawcy
3 przyznane
PROKOM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSosnowiec, PL
79 950 PLNPROKOM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSosnowiec, PL
79 950 PLNPROKOM CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSosnowiec, PL
79 950 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.