Usługa wyprodukowania 4 filmów edukacyjnych

UNIWERSYTET MEDYCZNY W LUBLINIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00514992
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-27 10:19
Lokalizacja
Lublin, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7120106911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Produkcja filmów informacyjnych

Wykonawcy

4 przyznane

JANUSZ KARAŚBytom, PL
18 399,99 PLN
JANUSZ KARAŚBytom, PL
18 399,99 PLN
JANUSZ KARAŚBytom, PL
18 399,99 PLN
ANTONI CEPELPOZNAŃ, PL
8794,32 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.